بمناسبت سالروز آسمانی شدنشان؛
سردار شهید عبد محمد آتش پنجه و شهید شعبان شاهینی در روز27 دیماه 1365هنگامي که با دژخيمان بعثي در شلمچه در حال نبرد از قفس جسم رهيد و به درجه رفيع شهادت نايل امد.
پیمانکارتصفیه خانه سرفاریاب گفت:ممکن هست اگرکار کانال کشی تمام شود و دستگاهی که قرارهست بر روی دستگاهها نصب شود برسد،درعید نوروزافتتاح میشود درغیراینصورت نمی توانم به مردم وعده افتتاح دهم .
عکس نوشته/
فتونیوز های این پایگاه اطلاع رسانی با چهار موضوع مهم شهرستانی در این خبر مشاهده کنید.
برای اولینبار در استان؛تریبون آزاد مجازی/
طی اقدامی جالب پایگاه اطلاع رسانی چرام به برگزاری تریبون آزاد مجازی در فضای شبکه های مجازی پرداخت که واکنش کاربران مجازی اهل چرام به سوال تریبون آزاد مبنی بر "نظرتان درباره مشکلات چرام؟"جالب بود.
تصفیه خانه آب شرب شهر سرفاریاب یکی از مطالبات مهم شهروندان و همچنین مهمترین موردی است که روزانه اهالی سرفاریاب به آن نیاز دارند.
اگر به شهرستان چهارفصل چرام به سفر و از مناطق گردشپذیر این منطقه بازدید کنید با طبیعت های شگفت مواجه خواهید شد که شما را به تحیر وا می دارد.
در همایش فعالان قرآنی4شهرستان چه گذشت:
همایش فعالان قرآنی شهرستان های باشت،چرام،کهگیلویه و لنده باحضورمسئولین کشوری واستانی و شهرستانی در مسجد صاحب الزمان چرام برگزار شد.
به همت جنبش عدالتخواه چرام برگزارمی شود:
عضو جنبش عدالتخواهی چرام در جمع خبرنگاران عنوان کرد:بمنظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی مردم با تفکر ناب اسلامی و مفاهیم حقیقی اسلام از زبان مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)، مسابقه ای از کتاب ” طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن ” برگزار میشود.
سرهنگ مثنوی معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان وسرهنگ صالحی رئیس بازرسی سپاه فتح استان وفرمانده وجانشین سپاه شهرستان چرام با پدر سردارشهیدامیرعلیزاده در روستای القچین سفلی دیدار کردند.
مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی چرام طی اقدامی خودجوش و در جهت معرفی شهرستان چرام به سایر هموطنان عزیز،تصاویری را از سراسر این شهرستان تهیه و برای این تحریریه ارسال کردند.
طی ارسال پیامی ازسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام، فوت ناگهانی خواهرفرماندارچرام را تسلیت گفت.
مسئول دفتر امام جمعه چرام خبر داد:
مسئول دفتر امام جمعه چرام در جمع خبرنگاران از همایش فعالان و پیشکسوتان قرآنی 5شهرستان درچرام خبر داد.
بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و برای هر چه بیشتر وبهتر برگزاری مراسم چهل سالگی انقلاب وضمن هم اندیشی با بزرگان ایلات و طوایف مختلف شهرستان چرام نشستی با حضور امام جمعه محترم حاج آقا افشار و فرماندار پر تلاش فتاحی اصل و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و حمیدیان از قضات دادگستری ودیگر مسئولان در محل جلسات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
جوابیه جامعه جوانان انقلابی عدالت طلب شهرستان چرام به رئیس اداره صمت کهگیلویه:
طی ارسال جوابیه ای از جامعه جوانان انقلابی عدالت طلب شهرستان چرام،سخنان رئیس اداره صمت کهگیلویه را شایعه پراکن و متوسل به دروغ عنوان کرده است.
واکنش متفاوت و تند امام جمعه چرام به گرانی گوشت در کهگیلویه و چرام؛
حجت الاسلام افشار در ادامه تصریح کرد: آقایان اداره صنعت ومعدن عزت مردم را لکه دار کردید با چه وضعیتی در صف برای یک کیلو گوشت به مردم توهین کردید. من به نمایندگی از مردم شهرستان از استاندار محترم نماینده ی محترم و مدیرکل محترم صنعت ومعدن تقاضامندم به این مساله ی آشفتگی بازار وبی تدبیری مسولین صنعت و معدن شهرستان ورود کنند اگر اقدام نکنند در هفته های آینده مطالبی را خواهم گفت که تکلیف مردم را روشن میکنم.