امام جمعه چرام:
امام جمعه چرام گفت:هدف از قیام امام حسین(ع) و نهضت عاشورایی ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است و این فریضه باید به خوبی در جامعه اجرایی شود.
این روزها رنگ و بوی محرم و عاشورا همه جا را فرا گرفته و از چند روز دیگر که اولین شب آغاز ماه محرم است منابر و محافل سخنرانی و سوگواری در اغلب نقاط این شهرستان برپا می شود.
زمین لرزه ای به قدرت ۳٫۹ریشتر شهر چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد به وقوع پیوست.
همزمان با فرارسیدن محرم:
با فرارسیدن محرم، علم عزاي حضرت امام حسین (ع) در چرام برافراشته میشود و همه دلدادگان مکتب حسینی را محزون و غرق در ماتم می سازد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور چرام:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور چرام از برگزاری یادواره‌های شهدای دانشجو شهرستان چرام و یک شهید شاخص خبر داد.
بمناسبت ایام محرم:
نماهنگ «منو باورم کن» با صدای کربلایی احسان شیخی به مناسبت محرم الحرام سال1396 منتشر شد.
طی پیامیعلی نوری شهردار چرام به اسناتدار جدید تبریک گفت.
گزارش تصویری/
جلسه هماهنگی محرم96 شهرستان چرام در دفتر امام جمعه چرام برگزار شد.
سرپرست فرماندار شهرستان چرام:
سرپرست فرماندار شهرستان چرام گفت:سه چمن مصنوعی از طرف نماینده به شهرستان اختصاص داده شده است که یکی از آنها مرتبط به حوزه سرفاریاب است.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرکل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت:در بخش اعتبارات چرام نگاه خوبی نشده است زیرا در سال ۱۳۹۵ اعتباری قریب به ۱۸۰ میلیون تومان به این شهرستان تعلق گرفت که از این مقدار ۳۰ میلیون تومان آن تخصیص داده شد.
کیفیت بالا اما گران!
یکی از مواردی که معمولاً والدین به آن توجه زیادی ندارند و در زمان خرید لوازم‌التحریر به دست فراموشی می‌سپارند، بهداشت و سلامت محصولات است؛ موضوعی که توجه نکردن به آن ممکن است سلامت دانش‌آموزان را به خطر بیندازد.
معدن فسفات چرام سالهاست که به سرمایه‌گذار برای بهره‌برداری واگذار شده است اما این گنج نهفته در شهرستان چرام هنوز از زیر خاک بیرون نیامده است .
امام جمعه سرفاریاب بااشاره به تذکرات گذشته خودبه مسولین درشهرستان چرام وخواسته فرهنگیان ومردم سرفاریاب عنوان کرد:ازمسولین شهرستان چرام به ویژه اموزش وپرورش این نکته راگوش زد می کنم که مگرسرفاریاب جزء شهرشتان چرام نیست؟که مطمئناهست اماچراازنیروهای سرفاریاب درشهرستان بکارنمی گیریدمگرمکاتبات وخواسته مردم ازهمین تریبون اعلام نشد؟مگرطومارانهاحضوراتقدیم نشد؟چراتوجه نمی کنید؟چراداریدحساسیت به وجودمی اورید؟بااین کارهامردم رابه حساب نمی اوریدوعملکردشماباعث حساسیت شده وهرگونه عواقب راخودشماهاپاسخگوهستید.
امام جمعه چرام:
امام جمعه چرام گفت:رحمت خدا بر امام خمینی ره که فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است . باید جلوی شیطان با قاطعیت ایستاد و غنی سازی ۲۰ درصد را شروع کنیم چرا که قطعا آنچه مردم انقلابی از دستگاه دیپلماسی انتظار دارند،رعایت اصل عزت است.
سرپرست بازسازی آسفالت جاده دمه سادات از سمت چرام گفت:تا کنون بدون دریافت هیچ پولی این پنج ونیم کیلومتر را از صفر تا صد فقط به خاطر مردم خوب سادات و تعهدی که در برابر پیمان خویش دارم، انجام داده ایم .