گزارش ویژه:
یکی از مهمترین تاثیرات هنرهای تجسمی و فیلم های سینمایی بر جامعه، تربیت کودکان و رشد و بالنگی آنهاست که در تربیت روحی کودکان موثر است و با این امر میتوان مطالب و مباحث تربیتی را انتقال داد زیرا کودک هرچه مشاهده میکند،انجام میدهد .
شما می‌توانید از طریق نرم افزار تلگرام خبرنگار ما باشید و سوژهای خود را بنام خودتان در بخش‌های مختلف سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام تماشا کنید.
كانون بسیج فرهنگیان شهرستان چرام به مناسبت هفته بسیج و شكست داعش بیانیه ای را در عموم ارسال کردند.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
مردم دیار همیشه سبز چرام که با خوشحالی غیرقابل وصفی به استقبال بارشهای پاییزی رفته اند،هنوز با مشکلاتی همچون گرفتگی جداول،معابر و خیابان های شهری روبرو هستند.
همراه با نهادهای شهرستان/
به دنبال وقوع زمین ‌لرزه 7.3 ریشتری در استان کرمانشاه که سبب جان باختن صدها نفر و مجروح شدن هزاران نفر شد، کمک‌های مردمی شهرستان چرام به سمت مناطق زلزله‌زده ارسال می شود.
یادداشت/
سردارفاتح به پیر ومراد خود نامه ای از شرح فتح کامل و نابودی جرثومه فساد درعراق وسوریه فرستاد وتبریکات خویش را به همه کسانی که حتی شاید اندک سهمی هم داشتند مبذول داشت .
اقدامی جالب از دانش آموزان چرامی:
دانش آموزان مدرسه بنت الهدی الصدر و شهید عسکری تنها شهرستان چرام کمکهای خود را به زلزله زدگان کرمانشاه اهدا کردند.
در صبحگاه مشترک مدارس چرام اجرا شد:
صبحگاه مشترک مدرسه کوثر چرام با نواختن زنگ و شهادت و همچنین جشن پیروزی رزمندگان اسلام بر داعش اجرا شد.
بمناسبت هفته بسیج:
کاروان کمک های پزشکی،سلامت و مشاوره ای به روستاهای محروم چرام اعزام شد.
گزارش/
بیمارستان چرام با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بیمارستان 32 تخت خوابی شهرستان چرام کلنگ زنی شد که به مطلوبیت یا نامطلوب بودن آن پرداخته میشود.
مدیر آموزش وپرورش چرام:
مدیر آموزش وپرورش چرام از هوشمندسازی تمامی کلاسهای مدرسه شبانه روزی قائم آل محمد (عج) روستای کره شهبازی چرام با مشارکت اولیاء خبر داد.
مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه کهگیلویه وبویراحمد:
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به سردرگمی استکبار جهانی عنوان کرد: دنیای استکبار در خصوص علم موشکی ایران سردرگم است و تلاش می کنند که جلوی این تکنولوژی را بگیرد.
در کمیته برنامه ریزی شهرستان چرام چه گذشت:
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان چرام با حضور مسئولان شهرستان و کارشناس کمیته برنامه ریزی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
در جلسه بررسی چالش ها و فرصت ها و وقف در علم و فناوری چرام مطرح شد؛
جلسه بررسی چالش ها و فرصت ها و وقف در علم و فناوری دقایقی پیش با حضور امام جمعه چرام، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
ویژه:
تعطیلی دوازده روزه تنها جایگاه پمپ بنزین شهر چرام باعث شده که مردم بومی و مسافران در حال تردد از مسیر چرام به دلیل نبود بنزین و تعطیلی این جایگاه به شدت دچار مشکل شوند .