مدیرکل بحران مدیریت کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرکل بحران مدیریت استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد:اگر برف و باران اجازه دهد،امدادگران حدود ساعت۱۴امروز به مقصد یا همان قله دنا میرسند.
بمناسبت سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام:
ظهر امروز به مناسبت سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام و به همت بسیجیان دانشگاه پیام نور و جمعی از جوانان انقلابی، نمایشگاه "فاطمیه" در شهر چرام برپا شد.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
هواپیمای مسافربری آسمان "ای تی آر" تهران_ یاسوج به دلیل مه آلودگی و مساعد نبودن آب وهوا،ده ها خانواده دیار زاگرس نشین را عزادار کرد؛بر همین منوال شاعر چرامی نیز ارادت خود را با سروییدن اشعاری مرتبط با این موضوع،نشان داد.
ظهر امروز صورت گرفت:
مردم ولایی چرام در ایام جانسوز فاطمیه و بویژه ظهر شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) به سوگ نشستند.
عدل هاشمی پور در کانال تگرامی بیان شد:
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی گفت:حادثه غم انگیزه سقوط هواپیمای مسافربری تهران یاسوج خسارت انسانی و معنوی زیادی به بار آورده که هیچ چیزی حتی عذرخواهی و استعفای وزیر راه و شهرسازی، جبران کننده خسارات وارده نمی باشد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیر کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمنان ما اعلام می کنند برای از بین بردن ملت شیعه و کشور ایران باید الگوها را از بین ببریم.
مسئولان شهرستان چرام طی ارسال پیامی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران_ یاسوج را تسلیت گفتند.
برگزار شد:
مراسمات دهه دوم فاطمیه در شهر و روستاهای سرفاریاب با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
فتونیوز/
هواپیمای مسافربری آسمان "ای تی آر" تهران_ یاسوج به دلیل فرسودگی و مستعمل بودن ده ها خانواده دیار زاگرس نشین را عزادار کرد.
به همت شبکه بهداشت و درمان چرام برگزار شد؛
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از برگزاری آزمون جامع بهورزی سالیانه کارکنان بهداشتی با حضور 80 نفر از کارشناسان، کاردانان، بهورزان، مراقبین سلامت خبر داد.
یادداشت/اصحاب رسانه چرام قلم زدند:
حرفه پزشکی نیز چون پزشکان به طور مستقیم با درد، بیماری و جان مردم سر و کار دارند موضوع وجدان اخلاقی نقش پررنگ‌تری ایفا می‌کند و پزشکان باید هنگام فارغ‌التحصیلی سوگندنامه پزشکی را خوانده و در طول دوران طبابت‌شان، خود را متعهد به رعایت این سوگندنامه بدانند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از انتقال ایدز و هپاتیت از مادر به کودک با حضور کارشناسان مبارزه با بیماری ها، مراقبین سلامت و بهورزان خبر داد.
شما می‌توانید از طریق نرم افزار تلگرام خبرنگار ما باشید و سوژهای خود را بنام خودتان در بخش‌های مختلف سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام تماشا کنید.