توسط مسئولان اداری شهرستان چرام و به مناسبت روز دختر از تنها خانم خبرنگار چرام تجلیل شد.
پس از مسابقات قرآنی در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد سه دانش آموز چرامی به مسابقات قرآنی کشوری راه یافتند.
در جلسه استقبال از خدام وپرچم متبرک حرم رضوی:
امام جمعه چرام در جلسه برنامه ریزی استقبال از خدام وپرچم متبرک حرم رضوی،حضور کاروان خدام و پرچم متبرک امام رضا(ع) را برکتی معنوی برای مردم شهرستان چرام دانست وگفت: دهه کرامت فرصت طلایی برای نشر معارف و اندیشه های اهل بیت(ع) است.
یادداشت/
لرزبانان برای دعوت اقوام و خویشاوندان به مراسم جشن عروسی کار دعوت را به شخصی سپرده اند که ضمن داشتن توانایی درطی مسیرهای مختلف زیبا سخن گفتن و شیوه درست ارتباط با مردمان را دارا باشد.
در این خبر تصاویری را مشاهده کنید که کارگران را در حال طلب رزق و روزی حلال نشان می دهد.
ايجاد گلخانه و بهره برداري فشرده و استفاده تكنيكهاي جديد حتي كشاورزاني كه اراضي كوچك مقدار محدودي آب در اختيار دارند ، قادر به كسب درآمد كافي خواهند شد ، يعني با افزايش عملكرد در واحد سطح منافع مكفي عايد آنها خواهد شد .
گزارش/
جاده معمولاً بهترین مسیر برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است اما در شهرستان چرام جاده های بین شهری از مشکلات زیادی برخوردار است.
مسئول دفتر امام جمعه چرام:
مسئول دفتر امام جمعه چرام گفت:عدل هاشمی پور نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ کهگیلویه،بهمئی،لنده و چرام به شهرستان چرام سفر می کند.
فوری/
20 بازیکن از روز 27 تیرماه در مرکز ملی فوتبال ایران تمرینات خود را به مدت 3 روز زیر نظر کادر فنی برگزار کردندکه 10نفر بعنوان تیم نوجوانان و 10 نفر دیگر بعنوان تیم ملی جوانان انتخاب شدند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام گفت:درست نیست که در پایان فصل تابستان تنها به ارائه یک گزارش از کمیت برنامه ها بسنده کنیم و از کیفیت و اثربخشی آنها غافل بمانیم.
گزارش/
برنامه‌ریزی برای آینده زندگی، به‌عنوان یک رکن مهم و اساسی، در تمامی خانواده‌‌ها مطرح است. در بطن سیستم اقتصادی خانواده، هرگز نمی‌توان خانواده و اقتصاد را از هم مجزا دانست، به همین دلیل زمانی که برای هریک از آنها برنامه‌ریزی می‌کنیم، ناگزیر هستیم دیگری را نیز مورد توجه قرار دهیم، در این راستا می‌توان اذعان کرد که توجه به نیاز و خواسته‌های آینده خانواده و همچنین شناخت فرصت‌ها و تهدیدهای اقتصادی خانواده بسیار حائز اهمیت است.
امام جمعه چرام:
امام جمعه چرام گفت: جامعه ما نیاز به قانون جدید ندارد و مشکل قانون نیست بلکه مشکل روح قانون گریزی بعضی مدیران دولتی است.
خودروی سواری با وانت بار در میدان عاشورای چرام باهم برخورد کردند.
آیت الله کاشانی را بهتر بشناسید/
آیه الله کاشانی یک سال در تبعید به سر برد تا این که بر اثر فشارهای سیاسی از سوی علما و مردم ، در 21 خرداد 1326 آزاد شد و دوباره به تهران برگشت .
پنجشنبه ای باشهدا:
شهید منصور تقوی در تاریخ 29تیرماه1365به مقام رفیع شهادت نائل و بر پرداخت بدهکاری خود تاکید می کرد.