باغ چشمه بلقیس در استان کهگیلویه و بویراحمد، در دشتی هموار معروف به شهرک قلعه کره شهبازی از توابع بخش چرام و در 9 کیلومتری شرق چرام و یک کیلومتری روستای شهرک در میان تپه ماهورها و کوهها واقع شده است
بسیاری از خانوارهای چرامی در کنار مسافران نوروزی این روزها با جمع و جور کردن و بستن بار و بندیل و ملزومات در سفری چند روزه مهمان طبیعت می شوند و از زیبایی های آن لذت می برند.
وقتی زحمات کارگران شهرداری به سخره گرفته می شود
تصاویر زیر مربوط به یکی از بلوارهای شهر چرام است که توسط یکی از شهروندان این شهر و با دوربین تلفن همراه عکس برداری شده است و دو راس اسب را نشان می دهد که مشغول چریدن در فضای سبز این بلوار هستند.
اثری هنری که از دل انشعاب غیر اصولی آب بیرون آمد
انشعاب غیر اصولی آب در روستای تلخاب سرفاریاب، سبب بوجود آمدن اثری هنری و زیبا در این روستا شد.
26 دی ماه یادآور فرار محمدرضا شاه پهلوی از ایران و آغاز دوره ای 15 روزه است که با ورود امام راحل به ایران، منجر به پیروزی انقلاب اسلامی و خاتمه رژیم سلطنتی در ایران بود.
لذت یک روز تعطیل پشت پرچین های شهر
وجود دو آسیاب و اصطبل تاریخی در این روستا که قدمت آنها مربوط به سده‌های متاخر دوران‌های تاریخی پس از اسلام بوده گواه این ادعاست.
دیم حساب کردن زمینهای که با اولین بارشها آب شان از طریق رودخانه ها و چشمه ها تامین می شود ظلم بزرگی به کشاورزان چرامی است.
احمد نیکروز شاعر نامی شهرستان چرام در مراسم روز دانشجو در دانشگاه صنعت و معدن چرام از شعر لری جدید خود رونمایی کرد.
تصویر زیبای زیر که بصورت فی البداهه توسط یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد یاسوج و با گوشی تلفن همراه به ثبت رسیده است به زیبایی اعجاز این فصل را در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نشان می دهد.
مبارزه با امپریالیزم و صهیونیزم و آزادسازی قدس شریف قبله‌گاه دیگر مسلمین از شعارهای ذاتی انقلاب اسلامی ایران است و کسی حق ندارد این را منفک کند.
پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان چرام نوشت:
اگرچه این شاهکار بی نظیر مربوط به سالهای قبل بوده و در دوران مدیریت کنونی هیچکدام از مدیران این دو اداره صورت نگرفته است، ولی رسیدگی و برطرف کردن مشکل فوق نیازمند همکاری شهرداری و شرکت برق شهرستان می باشد.
چرا مرگ بر آمریکا ؟
خوی استکباری آمریکا و حمایت این کشور از تمامی جریان‌های سوء عالم بعنوان علت‌العلل و انگیزه اصلی ملت ایران اسلامی در سر دادن شعار مرگ بر آمریکا بوده است که تضاد عملکرد دولت آمریکا با منافع ملی ایران دلیل دیگری بر افزایش این شعارها است.
در این خبر می توانید گلچینی از بهترین مداحی های صوتی و تصویری مداحان چرامی در دهه اول محرم 94 را ببینید و دانلود کنید.
البته گویا این شاعر جوان در سطح کشور بیشتر از محل زادگاهش شناخته شده می باشد و دعوت از وی برای شعرخوانی در برنامه زنده تلویزیونی " با چراغ آینه " که از شبکه 4 سیما پخش شد گواه این ادعاست.
سوال اینجاست که مخاطب صحبت های دیروز آقا کیست و چه کسانی هستند که مدام در تلاشند تابوی مذاکره با آمریکا را بشکنند و آمال و آرزوهاشون مذاکره و دوستی با شیطان بزرگ است.