مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری کهگیلویه و بویراحمد طی بازدیدی از کارگاه گلیم بافی شهرستان چرام،خطاب به مسئول این کارگاه گفت:هر بار که به شهرستان چرام سفر کنم، برای بازدید و بررسی به این کارگاه می آیم.
جشن بزرگ نيمه شعبان در خيابان شهداي چرام به همت هيئات مذهبي واداره تبليغات اسلامي برگزار شد.
در روز طبیعت؛
کاربران مجازی از شهرستان چرام تصاویر دیدنی روز طبیعت را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.
گزارش میدانی:
اگر تاکنون برای ایام تعطیلات نوروز و سفر به مناطق گردشگری برنامه ریزی نکرده اید، میتوانید با سفر به باغ زیبای چشمه بلقیس واقع در شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد لذتی متفاوت را تجربه کنید.
در گفت و گو با صبح زاگرس:
هادی فتاحی اصل فرماندار چرام در گفت و گو با صبح زاگرس با اشاره به خسارات این بارندگی ها گفت:خوشبختانه خسارات خاصی وجود ندارند و همچنین خسارات جانی گزارش نشده است.
زیبایی های مرکز شهرستان چرام یعنی منطقه چهار فصل چرام، توسط کاربران مجازی در صفحات شبکه های اجتماعی در قالب تصویر منتشر شد.
اگر شما هنوز برای تفریح خود برنامه ای طراحی نکرده اید و علاقه دارید که به منطقه ای بکر و زیبا بروید ما به شما دره "تل بابونه" را معرفی می کنیم.
اگر تاکنون برنامه‌ای برای ایام عید خود و سفر به مناطق گردشگری نریخته اید،میتوانید با سفر به باغ زیبای چشمه بلقیس واقع در شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد لذتی متفاوت را تجربه کنید.
نمایش اوج زیبایی طبیعت در نگین جنوب کشور/
باغ چشمه بلقیس یکی از باغ‌های زیبا در ایران است که در استان کهکیلویه و بویراحمد قرار گرفته و تصویری زیبا از طبیعت را در مقابل چشم گردشگران به نمایش گذاشته است.
مناطقی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که دارای طبیعتی بکر و خدادادی بوده که هر ساله مسافران زیادی را به خود جذب می کنند و ااکنون این سوال مطرح است آیا این مناطق گردشگری استان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند؟
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان:
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اتعتبارات هزینه شده در استان گفت:ما 340میلیارد ریال از سال1382تا امسال برای مناطق گردشگری استان هزینه شده که قریب به35میلیارد رسال سهم شهرستان چرام در 10 پروژه است.
فرماندار چرام از بازگشایی جاده موصلاتی آب حیات و جوخانه به مرکز استان خبرداد.
راه های ارتباطی در روستاهای چرام وضعیت مناسبی ندارد و نیازمند بازسازی و ترمیم است.
اگر به شهرستان چهارفصل چرام به سفر و از مناطق گردشپذیر این منطقه بازدید کنید با طبیعت های شگفت مواجه خواهید شد که شما را به تحیر وا می دارد.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
یکی از آثارهای تاریخی که از فرهنگ و خصوصیات استان کهگیلویه و بویراحمد، قلعه ی تاریخی چرام بوده که ساختمان قلعه و بافت متراکم تابعه قلعه در منطقه چرام است.