نمایش 1 - 10 از 149
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گفتگوی خواندنی با قاری چرامی؛
قاری برجسته شهرستان چرام در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان گفت:در این ماه عزیز بندگان میهمان خداوند متعال هست،معنای این میهمانی این نیست که خداوند شکم بندگان راسیرمیکند بلکه به این معناست که بندگان دراین ماه مبارک رشد معنوی پیدا میکند.
خبرنگار چرامی گفت:
خبرنگار چرامی افزود:انتظار هست که مسئولان دولتی در مراسمات فرهنگی و مذهبی ماه مبارک رمضان شرکت کنند.
کارشناس سیاسی در گفت وگوی اختصاصی با صبح زاگرس:
کارشناس سیاسی در گفت وگوی اختصاصی با صبح زاگرس با اشاره به فواید برجام اظهار کرد: از جمله فواید برجام این مطلب بود کسانی که فکر میکردند با مذاکره و گفتگو با آمریکاتمام مشکلات کشور حل میشود،پاسخ خود را دریافت کردند و متوجه شدند که آمریکا قابل اعتماد نیست.
سخنگوی جریان مردمی عدالتخواه کهگیلویه و بویراحمد:
سخنگوی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با آمریکایی ها باید با زبان خودشان حرف زد، گفت: آمریکایی ها بارها بعدعهدی خودشان را اثبات کرده و همانطوری که مقام عظمای ولایت فرموند دشمنی آنها با جمهوری اسلامی سابقه دیرینه دارد و مخصوص هیچ دولتی نیست.
حجت الاسلام فرهمند:
حجت الاسلام فرهمند در گفت وگو با این پایگاه خبری گفت: آمرزش گناهان انسان، بهترین دستاورد و هدیه ماه مبارک رمضان است که خداوند متعال در حق مسلمانان عطا فرموده است.
حجت الاسلام افشار افزود: بسیاری از دانشجویان انسان های مومن و انقلابی هستند اما رقص مختلطی در هفته‌های گذشته در دانشگاه یاسوج اتفاق افتاد،زیبنده فضای علمی دانشگاه نبود.
فعال فرهنگی و سیاسی در گفت و گو با این پایگاه خبری با اشاره به پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب و حوزه اقتصادی کشور گفت: در نظام جهانی یک اصلی وجود دارد که آن هم اینست که معاملات بین المللی بر مبنای قدرت اجرا می شوند.
دهیار روستای القچین سفلی به خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه یک کیلومتر با مرکز شهرستان چرام فاصله داریم ولی مشکل اینترتی روستای القچین سفلی حل نشده است و مشکل اصلی مردم وجوانان این روستا در عصرامروزی که عصر فناوری ارتباطات قلمداد شده است، حل نشده واگرتایک هفته دیگرمشکل اینترنت روستای القچین سفلی حل نشود به وزیرارتباطات وفناوری خواهم رفت.
فرماندار چرام نیز در گفتگو با صبح زاگرس گفت: دیروز فرصتی شد تا همراه شورای اداری و تامین با مجموعه فرماندهان سپاه شهرستان دیداری داشته باشیم ودر این دیدار اعلام انزجار خود را از تصمیم نابخردانه آمریکا اعلام کردیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام با اشاره به سخنان احمقانه ترامپ گفت:این سخنان نشانه حماقت و عدم درک رئیس جمهور آمریکاست.

صفحه‌ها