نمایش 1 - 10 از 136
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
در گفت و گو با صبح زاگرس:
هادی فتاحی اصل فرماندار چرام در گفت و گو با صبح زاگرس با اشاره به خسارات این بارندگی ها گفت:خوشبختانه خسارات خاصی وجود ندارند و همچنین خسارات جانی گزارش نشده است.
عدل هاشمی پور:ما به اندازه کافی لایحه تصویب کرده ایم و به دولت تحویل داده ایم و اکنون دولت باید تلاش کند تا چنین لوایحی اجرایی شود.
بخشدار سرفاریاب در گفتگو با صبح زاگرس گفت:با توجه به حساسیت روزهای نوروز و وضعیت و رفاه هرچه بهتر مسافران نوروزی،تلاش میشود تا خدمات دهی به نحو احسن صورت پذیرد.
امام جمعه موقت چرام:
امام جمعه موقت چرام با اشاره به بیانیه گام دوم توسط رهبر انقلاب گفت::مجلس شورای اسلامی و مدیران دولتی،بیانیه گام دوم رهبری را الگوی خود قرار دهند
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان:
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اتعتبارات هزینه شده در استان گفت:ما 340میلیارد ریال از سال1382تا امسال برای مناطق گردشگری استان هزینه شده که قریب به35میلیارد رسال سهم شهرستان چرام در 10 پروژه است.
کارگردان چرامی از اکران تله فیلم محلی"سیل" در پایان سال جاری خبر داد.
در غرفه رسانه خبری تحلیلی چرام مطرح شد:
در سومین روز از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در چرام،غرفه رسانه خبری تحلیلی چرام میزبان مسئول دفتر امام جمعه چرام و مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که مواردی را درخصوص دهه فجر و انقلاب اسلامی مطرح کردند.
فرماندار چرام در غرفه رسانه شهرستان چرام:
در دومین روز از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در چرام،غرفه پایگاه خبری تحلیلی چرام میزبان فرماندار این شهرستان بود که به سوالاتی مبنی بر اخرین وضعیت بیمارستان چرام پاسخ داد.
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام به کلاس های اموزشی این انجمن ها در سطح شهرستان چرام اشاره کرد و گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام در رشته های شعر و ادب،خوشنویسی،نمایش و فیلم و عکس هنرجو می پذیرد که متقاضیان میتوانند با مراجعه به این اداره ثبت نام کنند.
کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان چرام:
کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان چرام با اشاره به مضرات مصرف قليان گفت: مصرف قلیان یکی از عوامل اصلي بروز سرطان ريه، بيماري هاي قلبي و عروقي و ساير بيماري ها محسوب می شود.

صفحه‌ها