نمایش 1 - 10 از 128
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام به کلاس های اموزشی این انجمن ها در سطح شهرستان چرام اشاره کرد و گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام در رشته های شعر و ادب،خوشنویسی،نمایش و فیلم و عکس هنرجو می پذیرد که متقاضیان میتوانند با مراجعه به این اداره ثبت نام کنند.
کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان چرام:
کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان چرام با اشاره به مضرات مصرف قليان گفت: مصرف قلیان یکی از عوامل اصلي بروز سرطان ريه، بيماري هاي قلبي و عروقي و ساير بيماري ها محسوب می شود.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با خبرنگار چرام:
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت:درصدی ازعوامل این آتش سوزی،خطای انسانی هست که بنظر بنده برخی افراد همچون شخص آقای وزیر کار باید پاسخگو باشد.
هنرمند چرامی:
هنرمند چرامی گفت:بعنوان یک هنرمند و برای احترام به سایرهنرمندان، فعالیت هنری خود را کمرنگ کرده و امیدوارم جای خالی ها در این حوزه پرشود.
معاون فرهنگی ناحیه بسیج چرام:
معاون فرهنگی ناحیه بسیج چرام شناساندن،ترویج تفکرات واندیشه های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را به نسل جوان حائز اهمیت برشمرد وگفت:معرفی شخصیت والای ایشان به نسل جوان در جامعه امری بسیار ضروری است و انتقال افکار و آثار امام خمینی(ره) به نسل های آینده وظیفه اصلی مسئولان و دستگاههای فرهنگی است.
علیمردانی:
مدیرکل راه وشهرسازی استان در گفتگو با خبرنگاران چرام بیان کرد:ما در راستای مصوبات و ردیف ها و اعتبارات وتخصیص های داده شده، کار و فعالیت میکنیم.
مسئول ستاد حجت الاسلام رئیسی در چرام:
مسئول ستاد حجت الاسلام رئیسی در چرام گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام رویه کاری و فعالیت خود را تغییر دهد وگرنه جهت تنویر افکار عمومی مجبور به شفاف شازی خواهم شد.
آقای گل لیگ دسته اول کشور:
آقای گل لیگ دسته اول کشور در ادامه گفت:خدا را شکر می کنیم که همه جهانیان خوی و چهره ی واقعی آمریکا را مشاهده کردند و امیدواریم بتوانیم پاسخ مناسبی به اقدامات این کشور دهیم.
رئیس دانشکده صنعت و معدن چرام در گفتگو با چرام:
در گفت و گوی اختصاصی با عضو سابق شورای روستای تمبی مطرح شد:

صفحه‌ها