نمایش 1 - 10 از 305
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
عید فطر کجا بریم؟
شهر چرام داراي مکانهاي ديدني بسيار و ازجمله باغ معروف و مشهور چشمه بلقيس ، باغ عمران ،چشمه کورسا،امامزاده امير يوسف،سرکرته،باغ و آبشار المون،قلعه قديمي،روستاي تاريخي آرند و باغهاي زيباي طسوج بوده و با توجه به سرزمينهاي حاصلخيز و شاليزارهاي وسيع و زيبا در آن به منطقه سبز و به عنوان «شمالي در جنوب» ناميده مي‌شود.
در ماه مبارک رمضان/
مهم‌ترین گرفتاری رکود نبود عرضه و تقاضا می باشد،قدرت خرید مردم سال‌هاست به دلیل رشد نرخ تورم و کاهش درآمد ماهانه، کاهش یافته و با کاهش تقاضا، پویایی و تنوع عرضه کالا نیز از بین رفته است. همچنین در این سال‌ها نیز با کاهش درآمد ارزی، افت و خیز قیمت نفت و... طرح‌های عمرانی کاهش یافته و تقاضای کالا از سوی دولت به عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده رو به تنزل بوده است.
قابل توجه طبیعت دوستان/
گردشگری روستایی می‌تواند منبع جدید درآمد برای روستاییان و به ویژه روستاییان کشورهای در حال توسعه باشد و تا اندازه‌ای مشکلات آن‌ها را حل کند و یا تقلیل دهد. این امر مستلزم مدیریت و برنامه‌ریزی خاصی است تا گردشگران علاوه بر دیدن مناظر و چشم‌اندازهای طبیعی آن نقاط، با آداب و رسوم و فرهنگ آن روستا نیز آشنا شوند.
گزارش ویژه:
امروزه همچنین، مساله اشتغال برای جوانان، خانواده ها و در نهایت برای دولت ها به یکی از دغدغه های اصلی تبدیل شده که به سادگی نحوه زندگی آنها را تحت تاثیر قرار داده است. حال باید دید که به طور کلی ایجاد اشتغال به عهده دولت است یا بخش خصوصی؟
در چرام عنوان شد:
امام خمینى هـدفها و آرمانها و هـر آنچه را که مـى بایــست ابـلاغ کنـد ، گفته بـود و در عمـل نیز تـمام هستیـش را بـراى تحقق هـمان هـدفها بـکار گرفته بـود. اینک در آستـانه نیمه خـرداد سـال 1368 خـود را آماده ملاقات عزیزى مى کرد که تمام عمرش را براى جلب رضاى او صرف کرده بـود و قامتش جز در بـرابـر او ، در مـقابل هیچ قدرتى خـم نشده ، و چشـمانش جز براى او گریه نکرده بـود.
ایجاد شغل یا فرافکنی از بیکاری؟
کارشناسان اقتصادی معتقدند علل بیکاری جوانان در جامعه امروز به عوامل مختلفی بستگی دارد که نوسانات اقتصادی، عدم توزیع مناسب درآمد و امکانات، عدم جذب نیروی کار در مراکز تولیدی و صنعتی، عدم تناسب بین آهنگ رشد جمعیت و فرصتهای شغلی، ضعف قوانین و مقررات، اتخاذ برخی سیاستهای غلط و فقدان آموزشهای متناسب با نیاز بازار کار از شاخص‌ترین عوامل به شمار می‌رود.
به مناسبت ماه نزول قرآن/
یکی از اعمال باشکوه و پربرکت این ماه تلاوت آیات نورانی قرآن کریم است چراکه در این ماه نیز آیات الهی و قرآن کریم نازل شده است و در این خبر بیانات دلنشین قاری جوان چرامی را بخوانید.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
باغ زیبا و چهارفصل چشمه بلقیس منطقی گردشگری واقع در شهرستان چرام است که سالانه تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می کند اما.....
در بازار چرام صورت می گیرد:
رکود اقتصادی واژه ای است که در سال های اخیر به اندازه ای تکرار شده است که حتی دانش آموزان ابتدایی هم می توانند درباره ی آن اظهار نظر کنند و این نشان می دهد که در این مدت تمام طبقات و آحاد جامعه از نزدیک رکود را لمس کرده اند اما مشاهده این وضعیت را بازار چرام مشاهده کنید.
چرامی ها عنوان کردند:
رای گیری انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 8 صبح امروز با اعلام وزیر کشور آغاز شد که اظهارات چرامی ها شنیدنی است.

صفحه‌ها