نمایش 1 - 10 از 395
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
بازهم پای مطالب کذب درمیان است!
ظهر امروز مطلبی تحت عنوان "تعطیلی استخر چرام پس از ۲۵ ماه ادامه دارد/چرا فرماندار چرام به ورزش این شهرستان ورود نمی کند؟" در این پایگاه خبری تحلیلی منتشر شد که مورد انتقادات و جوابگویی رسانه‌ها قرار گرفت.
آیا استخر چرام بصورت مجدد راه اندازی میشود؟
ورزش شنا يكي از محبوب ترين ورزشها در بين اقشار مختلف مردم است. فردي كه شنا مي كند، نه تنها از اين طريق احساس راحتي و نشاط مي كند بلكه در اثر شنا كردن قابليتهاي جسماني خود را از قبيل استقامت دستگاه گردش خون و تنفس، قدرت، سرعت و انعطاف پذيري مفاصل شانه و مچ پا افزايش مي دهد.
جاده ارتباطی باشت-چرام که چهار شهرستان استان شامل (چرام، کهگیلویه، لنده و لیکک) را به محور ترانزیتی گچساران-بابامیدان-شیراز و یا گچساران-خوزستان متصل می‌کند، این در حالی است که این روز‌ها حال و روز خوشی ندارد و هر گاه شاهد حوادث تلخ و ناگواری در این جاده هستیم.
ویژه؛
چرام یکی از شهرستان های نوپا و رو به توسعه در استان کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود و این منطقه که در چند سال پیش از شهر به شهرستان ارتقاء یافت متشکل از شهر و بخش است اما نگهداری حیوانات اهلی مانند گاو و گوسفند هنوز هم در برخی از منازل در شهر چرام رایج است و موضوعی است که شهروندان چرامی از آن ناراضی هستند.
تحلیل ویژه اقتصادی؛
افزایش بی رویه قیمت اجناس و ارز در ایران این روز ها نقل محافل خبری می باشد و اقتصاد ایران را کامل به هم ریخته، در ابتدا دلیل اصلی ماجرا حجم بالای نقدینگی به شمار می آمد و امروزه حجم پایین عرضه دلیل اصلی افزایش قیمت ارز و بالطبع بقیه کالای مرتبط با آن به حساب می آید.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
یکی از ضرورت هایی که در راستای مسائل فرهنگی نیاز هست درشهرستان ایجاد شود، ایجاد سینما است و نبود سینما، خلاء بزرگ فرهنگی در شهرستان چرام است که باید پیگیر و رفع شود.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
قطع و وصل متناوب برق در شهرستان چرام باعث افزایش نارضایتی مردم شده و بر ترس انها مبنی ازبین رفتن وسایل برقی خانه های خود می افزاید.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
از مهمترین محورهای توسعه چرام باید اجرای پروژه‌های عمرانی نام برد که رابطه تنگاتنگی با رشد و ترقی جامعه و دستیابی به آسایش و رفاه بیشتر شهروندان دارد، عرصه‌ای که موفقیت در آن مستلزم برنامه‌ریزی اصولی، دقیق و نیز استفاده از تمام توان دولتی و بخش خصوصی است اما پروژه های عمرانی در چرام نواقصاتی دارد که در این گزارش آمده است.
پیش از ظهر امروز برگزار شد:
پیش از ظهر امروز مراسم بزرگداشت و ارتحال امام راحل در چرام برگزار شد.

صفحه‌ها