نمایش 1 - 10 از 342
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش/
برخی از مردم شهر سرفاریاب به دلیل قطعی ارتباطات و نبود اینترنت این شهرستان امروز جهت امورات جاری خود به شهر چرام و دهدشت سفر کرده که خواستار رسیدگی به وضعیت موجود شدند.
واکنش خبرنگاران چرام و سرفاریاب به سخنان احمقانه رئیس جمهور آمریکا/
خبرنگاران چرامی در برابر سخنان نادرست و غیرعقلی رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داند.
گزارش:
حضور حیوانات و احشام در مناطق مسکونی شهر چرام علاوه بر شیوع بيماري هاي دامي و انتقال آن به انسانها، بوی نا مطبوعی نیز به خصوص در فصول مختلف سال، برای شهروندان بوجود می آورد.
گزارش:
پياده رو ها و خیابان ها يكي از نيازهاي اساسي انسان ها بویژه شهروندان روستای مندان بخش سرفاریاب از توابع شهرستان چرام است که متاسفانه وضعیت خوبی ندارند.
گزارش ویژه/
مسكن اجتماعي به نوع خاصي از شيوه تأمين مسكن اطلاق مي­شود كه ريشه تاريخي در قرن نوزدهم دارد و تعدادي از كشورهاي صنعتي طي دهه هاي گذشته به ويژه در سال­هاي بعد از جنگ جهاني دوم از اين روش براي تامين مسكن افراد كم­ درآمد و ميان­درآمد استفاده كرده اند.
گزارش ویژه/
بعضی افراد نیز با پخت نذری برای سینه زنان امام حسین(ع) ارادت خود را به حضرت سیدالشهدا نشان می دهند.
گزارش/
مراسم محرم به ویژه تاسوعای حسینی یکی از مراسماتی است که جوانان چرامی به فعالیت های مختلفی برای ارادت به اهل بیت(ع)می پردازند.
شهدا را دریابیم!
هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای نکوداشت مگان شهدای گرانقدری است که برای آسایش و آرامش ما جان خود راازدست دادند.
گزارش/
براساس تصمیم جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت از اول مهر الزام درج یا نصب برچسب قیمت توسط واحـدهای خرده‌‌فروشی برای برخی از کالاها نظیر بیسکویت، شیرینی، کیک و شکلات، انواع چیپس و اسنک، محصولات صنایع سلولزی و بهداشتی حذف می‌شود.
این روزها رنگ و بوی محرم و عاشورا همه جا را فرا گرفته و از چند روز دیگر که اولین شب آغاز ماه محرم است منابر و محافل سخنرانی و سوگواری در اغلب نقاط این شهرستان برپا می شود.

صفحه‌ها