نمایش 1 - 10 از 323
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
برسد به گوش مسئولان استانی!
چرام و روستاهای اطراف چندین مدرسه نیمه تمام وجود دارد که سال ها از احداث آنها می گذرد و هم اکنون علیرغم نیاز شدید آموزش و پرورش چرام به این فضاها، به علت همان معضل همیشگی یعنی کمبود اعتبار این پروژه ها نیمه تمام رها شده است.
عکاسی و مهجوریت عکاس خانه ها در زمان خودنمایی تکنولوژی دنیایی خیال انگیز است که روزانه تغییر می کند.
به مناسبت روز خبرنگار:
همیشه خبرنگاران به سراغ مسئولان برای رصد اخبار می روند اما این بار پایگاه اطلاع رسانی چرام به سراغ چهار نفر از خبرنگاران با تجربه چرام رفته است تا از حال وهوای آنها جویا شود.
گزارش ویژه:
محمدرحیم صداقت 63ساله اهل روستای دیل از توابع شهرستان گچساران بود که برای فروش انارهای خویش به چرام آمد.
روزها از اعتراض راننده تاکسی ها چرام به جابه جایی مسافر توسط ماشین های شخصی می گذرد ولی هیچ خبری از کوچکترین اقدامی در این خصوص نیست.
گزارش/
چرام هم عوامل طبیعی همچون آتش سوزی دربخش های مختلفی مانند «شراب گروه» و «تنگ‌آب» که حریق خیزترین و مکان های اتش سوزی چرام بحساب می آید، رخ می دهد که این آتش سوزی ها با تلاش نیروهای منابع طبیعی استان، یگان حفاظت شهرستان چرام، نیروهای بخشداری، فرمانداری، شوراها، دهیاری ها، تشکلهای مردم نهاد و نیروهای مردمی مهار و خاموش می شود .
گزارش/
اصلاح الگوی مصرف به یقین یکی از مهمترین دغدغه های یک جامعه در حال رشد می باشد .کشور ما نیز بخاطر منابع غنی انرژی و ترویج روحیه مصرف گرایی بتدریج از مصرف مناسب و بهینه دور شده است .
گزارش/
جاده معمولاً بهترین مسیر برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است اما در شهرستان چرام جاده های بین شهری از مشکلات زیادی برخوردار است.
گزارش/
امروزه استان کهگیلویه وبویراحمد با کمبود و آلودگی آب، زندگی هزاران نفر از ساکنان این استان و ههمچنین استان ها و کشورهای دیگر را به شدت با خطر مواجه ساخته است.
سینما، آرزوی دست نیافتنی جوان بام نفت ایران/
نبود حتی یک سینما در شهرستان نفتخیز گچساران پس از سالها به صورت زخمی کهنه بر پیکر فرهنگ و هنر این شهر نمایان شده است درحالی که از دیار بام نفت ایران چهره های مشهوری همچون "جمشید جهانزاده" و "پریوش نظریه" در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت دارند.

صفحه‌ها