نمایش 1 - 10 از 294
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
صرفا جهت اطلاع!
هر ساله سرفاریاب شاهد سیل گردشگران از سراسرکشور و علی الخصوص مناطق گرمسیری است.گاه این گردشگران برای تفریح و تفرج و گاهی دیگر نیز برای لذت بردن از آب هوا و پوشش گیاهی بکر و بی نظیر به این بخش شهرستان چرام سفر می کنند اما.....
جایی مناسب برای دردودل/
حرم مطهر بی‌بی رشیده(س)، خواهر امام رضا(ع) و دختر امام موسی کاظم(ع) در سه کیلومتری شهر چرام مرکز شهرستان چرام در روستایی به همین نام قرار گرفته است.
همان جایی که دوست دارید/
اگر به چرام سفر نکرده اید،پیشنهاد می دهیم که در نوروز پیش رو به این شهرستان بیایید و از جاذبه های گردشگری و طبیعت دلنشین این شهرستان نهایت لذت را ببرید.
صرفا جهت اطلاع!
هنوز مدتی از وعده ی شهرداری چرام در جهت آسفالت خیابان امیرولی(ع) نگذشته بود که مشاهده گر گودال های آبفای شهری در این خیابان شدیم.
در آستانه نوروز96؛
چرامی ها با کاشت سبزه به استقبال عید نوروز رفتند و با مهمان نوازی خویش فضا را آماده سال تحویل می کنند.
به چرام سفر کنید/
شهرستان چرام مکانی بسیار مناسب برای گردشگران کشور و حتی خارج کشور است که دارای مناطق گردشگری فراوان است.
قابل توجه مسئولان و خیرین/
سلامتی یک فرد که برایش مهم ترین عامل حیاتی و زنده بودن است برخی مواقع به دلیل فقر تبدیل به بزرگترین مشکل یا عاملی که با جان یک انسان دست وپنجه نرم می کند،می شود.
از مهاجرت و عدم سرمایه گذاری تا رکود بازار مسکن در چرام
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
خرید و فروش مسکن در شهر چرام به ندرت انجام می‌گیرد و مردم ترجیح می دهند به جای خرید مسکن در این شهرستان تازه تاسیس، در شهرهای با امکانات بیشتر و بزرگتر سرمایه گذاری کنند.
وقتی خطر از بیخ گوش مردم چرام گذشت! + تصاویر+پایگاه خبری چرام
آتش سوزی در تاسیسات آبفای شهری و بی خیالی مسئولان
وی با اشاره به نگهداری تعداد 20 کپسول 45 کیلویی گاز کلر در یکی از اتاقک های مخزن آب شهر چرام، گفت: به معنی واقعی کلمه خداوند رحم کرد و خطر از بیخ گوش مردم گذشت زیرا انفجار یکی از این کپسولها و پراکنده شدن گاز سمی کلر در فضا می توانست فاجعه بزرگی را در شهر بوجود آورد.
سایه بی هویتی از سر میادین چرام رخت بر می بندد+تصاویر+پایگاه خبری چرام
سایه بی هویتی از سر میادین چرام رخت بر می بندد
در این بین به نظر می رسد که در نامگذاری میادین و نمادهای شهری چرام حساسیت های فرهنگی و مذهبی مردم ولایتمدار شهرستان چرام تا حدودی مورد اغفال واقع شده است و با وجود 137 شهید گلگون کفن این شهرستان، از نمادهایی با رنگ و بوی ملی و مقاومت اثری نیست.

صفحه‌ها