نمایش 1 - 10 از 349
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش/
یکی از پروژه های مهم شهرستان چرام،مسکن مهر این شهرستان است که از ابتدای شروع ساخت و ساز خانه های مسکونی در این منطقه قرار بود به نحوی باشد که در سریعترین زمان اهالی آن منطقه دارای مسکن شوند.
گزارش/
جاده معمولاً بهترین مسیر برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است اما در شهرستان چرام جاده های بین شهری از مشکلات زیادی برخوردار است که برای این مشکلات تلاش میشود.
گزارش/
منطقه سردره و آستانه امامزاده بي بي رشيده (س) در 2 كيلومتري غرب شهر چرام واقع شده که مکان مناسبی برای گردشگران دوستدار طبیعت است.
گزارش/
باغ چشمه بلقیس در استان کهگیلویه و بویراحمد، در دشتی هموار معروف به شهرک قلعه کره شهبازی از توابع بخش چرام و در 5 کیلومتری شرق چرام رنگ خاصی را در روزهای پاییزی به خود گرفته است.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
مسکن مهر چرام نیز از آن دسته از طرح هایی است که علیرغم پیشرفت های فیزیکی که در طول چند سال گذشته داشته است اما همچنان با مشکلات متعددی روبرو است و روزانه ساکنین این منازل مسکونی با چالش های جدیدی مواجه می شوند.
گزارشات سایت چرام نتیجه داد/
تعطیلی تنها جایگاه پمپ بنزین چرام باغث شده است تا مردم شهر چرام برای تامین بنزین مورد نیاز بایستی علاوه بر طی کردن مسافتی طولانی یعنی بیش از 15 کیلومتر تا جایگاه بعدی خطرات جانی ناشی از کم عرض بودن مسیر چرام به دهدشت را متحمل شوند .
در چرام/
امروزه بیکاری و نبود اشتغال یکی از مشکلات اساسی مردم بویژه جوانان است که در چرام نیز علاوه بر جوانان،بازاریان نیز از کم فروشی گله دارند.
گزارش ویژه:
یکی از مهمترین تاثیرات هنرهای تجسمی و فیلم های سینمایی بر جامعه، تربیت کودکان و رشد و بالنگی آنهاست که در تربیت روحی کودکان موثر است و با این امر میتوان مطالب و مباحث تربیتی را انتقال داد زیرا کودک هرچه مشاهده میکند،انجام میدهد .
گزارش ویژه/
استعدادیابی بانوان به معنای کشف و فعال کردن توانایی های بالقوه مخصوص آن بانو و هدایت شخص در مسیر صحیح است و راهی منطقی و مقرون به صرفه برای تحقق بهترین عملکرد این افراد در میادین ورزشی به حساب می آید که این فرایند به افرادی با شرایط جسمانی، مهارتی و رفتاری بالا نیاز دارد که امیدواریم در استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد این امر تحقق شود.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
مردم دیار همیشه سبز چرام که با خوشحالی غیرقابل وصفی به استقبال بارشهای پاییزی رفته اند،هنوز با مشکلاتی همچون گرفتگی جداول،معابر و خیابان های شهری روبرو هستند.

صفحه‌ها