نمایش 1 - 10 از 337
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش ویژه/
دانشکده صنعت و معدن چرام تنها نام یک مرکز آموزش عالی را دارد و امکاناتش از یک دبستان هم کمتر است به‌طوری که با مشکلات زیادی دست وپنجه نرم می کند.
گزارش/
دهستانی که پهنه ای به ژرفای قلب طبیعت و در پارینه ای از تاریخ خاستگاه کشتزاران و چشمه ساران جوشان بوده و گرداگردش سبزگون و سیمایی از حیات جاودانه دارد و برغم تمام محرومیت ها میتوان این روستا را دهکده ی توریستی نام گذارد و در باب آن نوشتارها به رشته تحریر درآورد.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
طرح های با اهمیت و استراتژیک در حوضه جهاد کشاورزی شهرستان چرام، طرح تامین آب روستای سید آباد به روستای القچین است که در صورت تحقق این امر مهم ، وسعت زیادی از اراضی مستعد حاشیه غربی رودخانه تغار در حد فاصل روستاهای سید آباد تا روستای القچین و دم دره میتوان از نعمت سیستم آبیاری تحت فشار بهره مند شد.
گزارش/
شهرستان چرام نیز در در چند سال گذشته میزبان دو شهید گمنام در مکان بوستان شهدای گمنام شهر است که مکان این دو شهید جلیل القدر شایسته نیست.
ویژه:
بانوان این استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از قافله عقب نمانده و با فعالیت های همچون پخت نان و غیره،ارادت خود نسبت به اباعبدالله الحسین(ع) و زائران سیدالشهدا نشان می دهند.
برسد به گوش مسئولان استانی!
با تکمیل جاده باغچه سادات بدلیل کوتاهی مسافت و نیز طبیعت زیبا و دل انگیز و آب و هوای سردسیری روزانه شاهد عبور و مرور قریب به ۵هزار خودرو از این محور و منطقه سادات هستیم،میطلبد این منطقه نسبت به افتتاح یک پمپ بنزین مناسب مجدانه توسط مسئولین پیگیر شود.
بیکاری به عنوان عارضه ای که باعث عدم استفاده از نیروی فعال و قابل کار می باشد، بیماری است مزمن در کشور که مانند پدیده ی تورم خوشایند هیچ گونه اقتصادی نمی باشد که در بسیاری از کشورهای در حال توسعه رشد سریعی دارد.
گزارش/
برخی از مردم شهر سرفاریاب به دلیل قطعی ارتباطات و نبود اینترنت این شهرستان امروز جهت امورات جاری خود به شهر چرام و دهدشت سفر کرده که خواستار رسیدگی به وضعیت موجود شدند.
واکنش خبرنگاران چرام و سرفاریاب به سخنان احمقانه رئیس جمهور آمریکا/
خبرنگاران چرامی در برابر سخنان نادرست و غیرعقلی رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داند.
گزارش:
حضور حیوانات و احشام در مناطق مسکونی شهر چرام علاوه بر شیوع بيماري هاي دامي و انتقال آن به انسانها، بوی نا مطبوعی نیز به خصوص در فصول مختلف سال، برای شهروندان بوجود می آورد.

صفحه‌ها