نمایش 1 - 10 از 43
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
اگر شما هنوز برای تفریح خود برنامه ای طراحی نکرده اید و علاقه دارید که به منطقه ای بکر و زیبا بروید ما به شما دره "تل بابونه" را معرفی می کنیم.
در پی احتمال تعطیلی دانشگاه پیام نور چرام؛
در مدت گذشته که رسانه ها خبر از تعطیلی دانشگاه پیام نور را می دادند و بحث انتقالی این دانشگاه را به واحد کهگیلویه پیش بینی می کردند، در نهایت این پیش بینی رنگ واقعیت گرفت و دانشجویان پیام نور برای رفع مطالبه خود به فرمانداری چرام رفتند.
اگر تاکنون برنامه‌ای برای ایام عید خود و سفر به مناطق گردشگری نریخته اید،میتوانید با سفر به باغ زیبای چشمه بلقیس واقع در شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد لذتی متفاوت را تجربه کنید.
فسفات چرام یکی از پروژه های مهم و حیاتی برای شهروندان شهرستان چرام است که بخشی از اشتغال این شهرستان و حتی استان را ایجاد می کند.
گزارش:
یکی از مواردی که خانواده های کهگیلویه و بویراحمدی انجام می دهند، تمیزی و نظافت اقلام موجود در خانه است که به روش‌های گوناگونی این مورد را انجام می دهند.
مسئولان و مردم اجرا کنند؛
شهرستان های کهگیلویه وبویراحمد که به عنوان يكي از اصليترين مراكز گردشگري ايران دارای جاذبه هاي غني و مواهب طبيعي و مصنوعي شاخص و كم نظير هرساله ميزبان تعداد زيادي از گردشگران داخلي و خارجي است که میتوانیم به راحتی فرهنگ لر رت تبلیغ و ترویج دهیم.
نمایش اوج زیبایی طبیعت در نگین جنوب کشور/
باغ چشمه بلقیس یکی از باغ‌های زیبا در ایران است که در استان کهکیلویه و بویراحمد قرار گرفته و تصویری زیبا از طبیعت را در مقابل چشم گردشگران به نمایش گذاشته است.
در کهگیلویه و بویراحمد:
رانندگی و اصول فنی رانندگی و همچنین رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی حقوق شهروندی است که هر فرد یا راننده باید رعایت کند،رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در ابتدا رعایت حقوق خود و در مرحله دوم رعایت حقوق دیگران است و نتیجه ی رعایت حقوق،کاهش صدمات و افزایش مهر و دوستی است.
افراد حقیقی و برخی از افراد حقوقی در گفتگوهای خصوصی و گردهمایی های خانگی از تعطیلی دانشکده صنعت و معدن چرام سخن می گویند.
مناطقی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که دارای طبیعتی بکر و خدادادی بوده که هر ساله مسافران زیادی را به خود جذب می کنند و ااکنون این سوال مطرح است آیا این مناطق گردشگری استان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند؟

صفحه‌ها