نمایش 1 - 7 از 7
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
آیا استخر چرام بصورت مجدد راه اندازی میشود؟
ورزش شنا يكي از محبوب ترين ورزشها در بين اقشار مختلف مردم است. فردي كه شنا مي كند، نه تنها از اين طريق احساس راحتي و نشاط مي كند بلكه در اثر شنا كردن قابليتهاي جسماني خود را از قبيل استقامت دستگاه گردش خون و تنفس، قدرت، سرعت و انعطاف پذيري مفاصل شانه و مچ پا افزايش مي دهد.
ویژه؛
چرام یکی از شهرستان های نوپا و رو به توسعه در استان کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود و این منطقه که در چند سال پیش از شهر به شهرستان ارتقاء یافت متشکل از شهر و بخش است اما نگهداری حیوانات اهلی مانند گاو و گوسفند هنوز هم در برخی از منازل در شهر چرام رایج است و موضوعی است که شهروندان چرامی از آن ناراضی هستند.
تحلیل ویژه اقتصادی؛
افزایش بی رویه قیمت اجناس و ارز در ایران این روز ها نقل محافل خبری می باشد و اقتصاد ایران را کامل به هم ریخته، در ابتدا دلیل اصلی ماجرا حجم بالای نقدینگی به شمار می آمد و امروزه حجم پایین عرضه دلیل اصلی افزایش قیمت ارز و بالطبع بقیه کالای مرتبط با آن به حساب می آید.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
قطع و وصل متناوب برق در شهرستان چرام باعث افزایش نارضایتی مردم شده و بر ترس انها مبنی ازبین رفتن وسایل برقی خانه های خود می افزاید.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
از مهمترین محورهای توسعه چرام باید اجرای پروژه‌های عمرانی نام برد که رابطه تنگاتنگی با رشد و ترقی جامعه و دستیابی به آسایش و رفاه بیشتر شهروندان دارد، عرصه‌ای که موفقیت در آن مستلزم برنامه‌ریزی اصولی، دقیق و نیز استفاده از تمام توان دولتی و بخش خصوصی است اما پروژه های عمرانی در چرام نواقصاتی دارد که در این گزارش آمده است.
پیش بینی پایگاه خبری چرام درست از آب درآمد:
قرار بود که ساختمان پلیس راه چرام به یاسوج تا قبل از سفرهای نوروزی راه اندازی و ساختمان آن با زیربنای ۳۶۰۰ متر ساخته شود اما هنوز که هنوز است کار خاصی بر روی این پروژه صورت نگرفت و گفته ها خبر از انتقال این پروژه به شهرستان همجوار می دهد.