26. اسفند 1395 - 10:52
هنوز مدتی از وعده ی شهرداری چرام در جهت آسفالت خیابان امیرولی(ع) نگذشته بود که مشاهده گر گودال های آبفای شهری در این خیابان شدیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، هنوز مدتی از وعده ی شهرداری چرام در جهت آسفالت خیابان امیرولی(ع) نگذشته بود که مشاهده گر گودال های آبفای شهری در این خیابان شدیم.

 

در این ایام با توجه به سنت های دیرینه چرامی ها،مردم این شهرستان به خانه تکانی و نظافت روح و جسم می پردازند تا به استقبال سال نو بروند.

 

اما با ورود به خیابان امیرولی(ع) شاهد نارضایتی های فراوانی از طرف اهالی این خیابان شدیم که به شدت از وضعیت فعلی محله خویش گله مند بودند.

 

ما نیز با نگاهی سطحی به این خیابان ناراحت شدیم و در این ایام نگران افرادی که می خواهند از اماکن زیارتی شهرستان چرام از جمله امامزاده امیرولی(ع)شوند،شدیم.

 

در اینجا این نکته ذهن مخاطب را درگیر می کند که چرادر این ایام شروع به گودبرداری شده است؟

سیبقفلغعه

ایامی که برای خانوارهای چرامی و همچنین اهالی این خیابان بسیار مهم تلقی می شود.

 

به نظر شما مخاطبان بهتر نبود که این نو طرح ها قبل یا بعد از این ایام اجرا شود؟

 

در ادامه این گزارش به سراغ دو نفر از ساکنین این خیابان رفتیم تا گفت وگویی داشته باشیم.

 

یکی از افرادی که روزانه چندین مرتبه در این خیابان تردد دارد،گفت:شاید باورتان نشوند اما کنون دمین بار است که خود را از گل ولای این خیابان تمیز کرده ایم.

 

وی افزود:این وضعیت به شدت خانوارهای این خیابان را ناراحت کرده چراکه در این ایام منتهی به عیدنوروز،بسیاری از اقوام ما به دیدن ما و یا ما به به بقیه اقوام خود سر می زنیم.

بل55

شما نیز با مشاهده سطحی تصاویر این خیابان خواهید دید که این گودال بخصوص در این ایام یک مشکل بزرگ بوده که جلوی بسیاری از رفتارهای مناسب و پسندیده همچون صله رحم و دیدوبازدیدها را می گیرد.

 

اما نکته ی دیگر که به ذهن خبرنگار این پایگاه می رسد این است که این گودبرداری حدود 10روز است که به همین صورت است و علاوه بر اینکه کودکان و فرزندان خردسال اهالی این خیابان در رفت وآمد مشکل دارند،جای بسی سوال است که چرا در این مدت اجرایی هنوز به همین وضعیت است؟

 

شهروند چرامی می گوید: با چندین بار پیگیری اهالی این خیابان بالاخره توانستیم برخی از مسئولان را راضی کنیم تا فقط یک طرف خیابان را گل و لای تمیز کنند اما متاسفانه برای طرف دیگر این خیابان وعده های سرخرمن دادند.

 

چند روز پیش نیز طی درخواستی از طرف خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر گرفتن مصاحبه با رئیس آبفای شهری چرام شد که این مسئول به دلایلی حاضر به مصاحبه نگردید.

 

در پایان بهتر بود که چنین خدمات شهری یا طرح های اجرایی توسط چندین نهاد یا اداره ای اول با همدیگر هماهنگی می شد و سپس به مرحله اجرا می رسید یا از طرفی دیگر در در این ایام که رفت وآمدها زیاد هستند،اجرا نشود.

 

گزارش و عکس:صادق شیخی

انتهای پیام/ج

تصاویر تکمیلی:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا