8. فروردين 1396 - 10:22
اگر به چرام سفر نکرده اید،پیشنهاد می دهیم که در نوروز پیش رو به این شهرستان بیایید و از جاذبه های گردشگری و طبیعت دلنشین این شهرستان نهایت لذت را ببرید.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،  در حالیکه امروزه در ایران میلیاردها دلار صرف ساخت و هزینه اماکن تفریحی و گردشگری می شود، در همین نزدیکی ها سرزمینی است که علاوه بر قدمت تاریخی و طبیعت بکر و دست نخورده اش، همچنان ناشناخته مانده و در گمنامی به سر می برد

 

اگر به چرام سفر نکرده اید،پیشنهاد می دهیم که در نوروز پیش رو به این شهرستان بیایید و از جاذبه های گردشگری و طبیعت دلنشین این شهرستان نهایت لذت را ببرید.

 

شاید تجسم شما از طبیعت چندتا درخت و سبزه باشد اما چرام علاوه بر این ویژگی های خاص،دارای مکان های تفریحی،سیاحتی،زیارتی وغیره است.

 

اما نام چرام برگرفته از "چه رامه" می باشد که به معنای جای سرسبز است و نشان از وجود مراتع فراوان می دهد که بیانگر قدمت دامپروری و کوچ نشینی در طول تاریخ بوده است.

بلاتنم

موگرم، روستایی از توابع  شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد است که سالانه میزبان گردشگران نوروزی و همچنین افراد خوش سلیقه می باشد.

 

موگرم در نزدیکی خود چشمه ای به اسن((کورسا))دارد که علاوه بر زیبایی آن گردشگران و بازدیدکنندگان را متحیر کرده است.

 

همانطور که از تصاویر پیداست می توان به آسانی طبیعت زیبای روستای موگرم و همچنین منظره ی زیبای این چشمه را مشاهده کرد.

بلاتنمتاتالیبلاتنمنتالبل

افرادی که مایل به نشستن و گفت وگو در عصر روزهای دلنشین هستند،می توانند در این روستا نهایت لذت را ببرند.

 

اهالی این روستا بسیار مهمان نواز و خونگرم هستند و سالانه همین افراد میزبان بسیاری از کسانی است که از مناطق مختلف به این روستا سفر کرده اند.

 

افراد خوش سلیقه و طبیعت دوست با گذران شهرستان کهگیلویه و ورودشان به شهرستان چهارفصل چرام شاهد طبیعتی بسیار زیبا و مردمانی مهمان نواز هستند که با دیدن چندین نقطه از مناطق گردشگری چرام می توانند به صورت کامل از طبیعت در نوروز96استفاده کنند.

یبلاتنمک

گفتنی است چرام علاوه بر چشمه زیبای کورسا،مناطق گردشگری دیگری از جمله باغ زیبای چشمه بلقیس،روستای تاریخی آرند و منطقه ی زیبای طسوج وغیره دارد که با راهنمایی مردم چرام می توانید به این مناطق سفر کنید.

صادق شیخی

انتهای پیام/ض

 

 

 

با ما از تازه های هنر، فرهنگ ، ورزش و دیگر حوزه های چرام،فرهنگی ترین کانال تلگرام،پرهیز از مطالب سطحی و تکراری،دنیایی متفاوت از خبرها و مطالب اختصاصی،همه در کانال " اخبار چرام !؟ "

ورود  به کانال چرام

 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا