6. خرداد 1396 - 11:42
باغ زیبا و چهارفصل چشمه بلقیس منطقی گردشگری واقع در شهرستان چرام است که سالانه تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می کند اما.....

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ، یکی از مناطق گردشگری جنوب کشور در استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است که به نگین جنوب کشور معروف است.

 

باغ زیبا و چهارفصل چشمه بلقیس منطقی گردشگری واقع در شهرستان چرام است که سالانه تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می کند.

 

اگر از طرف شهرستان باشت به چرام سفر کنید زیبایی و طراوت این باغ زیبا را مشاهده خواهید کرد و یقینا سفر به این باغ را در برنامه سالانه خود قرار خواهید داد.

 

باغی سرشار از آبشارهای زیبا و درختانی که در تصور شما هم نمی گنجد در این باغ سر به آسمان کشیده اند.

http://choram.ir

در محوطه بیرونی این باغ فضای زیبایی برای استراحت گردشگران تدارک دیده شده است تا در زمان استراحت نیز از مشاهده این زیبایی های باغ غافل نشوید.

 

اما در بیرون محوطه این باغ علاوه بر چهره ی ناشایستی که گرفته است از هرگونه سرویس های بهداشتی و وجود آب آشامیدنی جهت رفاه گردشکران محروم است.

 

سرویس های بهداشتی و شیرهای آب آشانیدنی که متاسفانه آب ندارند و وضعیت سرویس های بهداشتی نیز رضایتبخش نبوده و نیست.

 

خانواده ای که از شهرستان ماهشهر به این منطقه گردشگری سفر کرده بودند در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری چرام اظهار کردند که این وضعیت بسیار تاسفبار بوده و شأن گردشگران در این موان رعایت نمی شود.

 

این خانواده از نبود آب آشامیدنی در این مکان به شدت ناراضی بوده و حتی با مسئولان این شهرستان تماس گرفته بودند اما فایده ای نداشت.

http://choram.ir

با کمی جستجو دریافتیم که مکان این محوطه تفریحی در اختیار میراث فرهنگی چرام قرار داده شده است که با قاسم قاعدی مسئول آن اداره تماس گرفتیم.

 

مسئول میراث فرهنگی چرام:مشکل  کم کاری برخی نهاد ها است

 

قاسم قاعدی در گفت وگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری چرام گفت:تا چند مدت میش متصدی این مکان شهرداری چرام بود اما به دلیل اختلافاتی ناچار به اتمام قرارداد خود با این نهاد شدیم.

 

وی افزود:بدلیل عدم اسقبال پیمانکار خصوصی مجبور به ادامه کار با شهرداری شدیم که انشالله مشکل را حل خواهیم کرد.

 

اما سخنی با مسئولان شهرستان چرام

باغ زیبای چشمه بلقیس مکانی از دل شهرستان چرام برای تمام افراد کشور بوده و میطلبد که به نحو احسن این مکان ترمیم و نگهداری شود.
مسئولان نیز وظیفه این امر را بر عهده دارند و نام زیبای چرام و باغ زیبای چشمه بلقیس عنوان هایی هستند که باعث درخشیدن نام این شهر در کشور و حتی جهان می شود. بنابراین بیاییم تا با نگهداری و حفظ مناطق گردشگری و احترام به شأن افراد در این مناطق بار دیگر نام چرام را بر سر زبان ها نهادینه کنیم.

 

شما مخاطبان عزیز می توانید تصاویر اوایل سال95 این منطقه گردشگری را در لینک زیر مشاهده کنید:

چشمه بلقیس چرام بهشت رویایی گردشگران نوروزی+تصاویر

 

به کانال اخبار کهگیلویه و بویراحمد بپیوندید

https://goo.gl/g7ObHn

گزارش وعکس:صادق شیخی
انتهای پیام/ه

دیدگاه‌ها

با این وضعی که داره بهتره تعطیل بشه

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا