26. تير 1396 - 2:06
امیرحسین ۱۴ ساله از چرام پسری است که از کودکی با جمع آوری اطلاعات میدانی در حوزه برق و گاهی هم در حوزه رباتیک توانست در سنین ۱۳ و ۱۴ سالگی چندین وسیله را اختراع کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ،مدتی است که در شهرستان چرام مخترعین و همچنین افراد با استعداد های خاص  کمرنگ تر نسبت به گذشته مشاهده می‌شوند و بطور کلی می توان بیان کرد که در حال کاهش هستند.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی چرام با قصد این که افراد را با استعداد های خاص در شهرستان چرام پیدا کرده و به مسئولان و مردم معرفی کند,به نشر این گزارش می پردازد.

 

 

بر همین منوال از اولین مخترع ۱۴ ساله شهرستان چرام را به شما مخاطبان و همچنین مسئولان معرفی خواهیم کرد.

 

 

امیرحسین کرم پور ۱۴ ساله از چرام پسری است که از کودکی با جمع آوری اطلاعات میدانی در حوزه برق و گاهی هم در حوزه رباتیک توانست در سنین ۱۳ و ۱۴ سالگی چندین وسیله را اختراع کند.

 

http://choram.ir
از جمله وسیله های اختراع شده توسط امیرحسین ۱۴ ساله شوکر برقی نیزه ای ۸۰ سانتیمتری است که قادر به از بین بردن هوشیاری یک فرد سالم می باشد.

 

 

همانطور که در تصاویر مشخص است وسیله جدیدی که توسط این مخترع و نوجوان چرامی اختراع شده است،برج صاعقه ای مخفی است که در ادامه به آن می پردازیم.

http://choram.ir

 

امیرحسین در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری و با اشاره به ویژگی‌های برج صاعقه ای مخفی بیان کرد:این برج از زیر زمین توسط موتور سکسیونر در مدل واقعی به سطح زمین می آید.

 

http://choram.ir

وی اضافه کرد :این برج با ایجاد صاعقه هدف خود را منهدم می کند و به طور احتمالی مدل بزرگ این برج قادر است در فاصله ۱۰ متری فرد مورد نظر را از بین ببرد.

 

 

امیرحسین اظهار کرد:برج الکترومغناطیسی این مدل نیز با تأثیر بر روی وسایلی که بر سیستم دیجیتال همانند بمب های تعقیب گر در صورت نزدیک شدن به این برج منهدم می‌شود.

 

 

وی افزود:تا کنون کسی به سراغ بنده نیامده و طرح اولیه این وسیله را بسیج داتش آموزی برای ثبت اختراع خود تحویل داده ام.

http://choram.ir

امیدواریم مسئولان و روسای ادارات شهرستان چرام با حمایت و پشتیبانی از این افراد علاوه بر این که انگیزه ای مضاعف به آنها می‌دهند، در شهرستان نیز با ایجاد یک آزمایشگاه کوچک ‌بتوانند چنین افرادی را در کنار همدیگر جمع کرده و روزبه روز افتخاری دیگر و بزرگ برای شهرستان چرام به ارمغان بیاورد.

 

 

گزارش و عکس:صادق شیخی

انتهای پیام/گ

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا