16. فروردين 1397 - 11:10
قرار بود که ساختمان پلیس راه چرام به یاسوج تا قبل از سفرهای نوروزی راه اندازی و ساختمان آن با زیربنای ۳۶۰۰ متر ساخته شود اما هنوز که هنوز است کار خاصی بر روی این پروژه صورت نگرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،قرار بود که ساختمان پلیس راه چرام به یاسوج تا قبل از سفرهای نوروزی راه اندازی و ساختمان آن با زیربنای ۳۶۰۰ متر ساخته شود.

 

اگرچه اکنون چند روزی است که از تعطیلات و ایام عید97میگذرد،اما هنوز که هنوز است کار خاصی بر روی این پروژه صورت نگرفت است.

 

در تاریخ7دیماه1396 سرپرست فرمانداری چرام از راه اندازی پلیس راه چرام به یاسوج در روستای تمبی این شهرستان خبر داد و اعضای این جلسه افتتاح این پروژه را تا ابتدای عید1397مصوب کردند که متاسفانه این مورد صورت نگرفت.

 

این گزارش در حالی است که سرپرست سابق فرمانداری چرام راه اندازی پلیس راه این شهرستان را بزرگترین کمک به مردم چرام و سرفاریاب می دانست.

 

پاداش در جلسه هفتم دیماه گفت: با مکاتبات و نامه‌نگاری چیزی نمی شود،چرا که فقط تفاهم راهکار حل مشکلات است.

 

Image result for ‫پلیس راه چرام‬‎

بنابراین باید مردم و شهروندان فهیم و عزیز شهرستان چرام آگاه شوند که چرا چنین پروژه ای تا الان افتتاح نشده است.

 

 

جعفری دوست ناظر و هماهنگ کننده موارد مرتبط با این پروزه در گفت وگوی اختصاصی با این پایگاه خبری،بیان کرد:در جلسه  هفتم دیماه قرار شد که ادارت شهرستان برای راه اندازی این پروژه دست به دست هم دهند اما متاسافنه فقط آبفای شهری،شرکت برق و بخشداری چرام و سرفاریاب همکاری کردند.

وی افزود:دیگر اعضا و ادارات چرام و دفتر نماینده کمک خاصی نکردند و علت نمیه کار ماندن این پروز،همین عدم کمک هست.

 

 

بر اساس این گزارش فرماندار فعلی چرام نیز از روز شنبه بصورت شخصی این مورد را پیگیری می کند.

 

 

 

کماکان رسانه های شهرستانی این مورد را تا راه اندازی پیگیری می کنند و باید مشاهده کرد که آیا با ورود فرماندار به این پروژه،در روزهای آینده شاهد راه اندازی رسمی پلیس راه چرام به یاسوج خواهیم بود یا نه.

 

 

گفتنی است که راه اندازی پلیس راه کمک خوبی برای رانندگان در محورهای شهرستان چرام است و پایگاه خبری تحلیلی چرام  پیش بینی می کند که احتمال انجام نگرفتن این پروژه با این روند بسیار بالا می باشد.

 

 

 

گزارش:صادق شیخی

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

اینارو ول کن غیره جریمه واسه مردم داره هیچ ارزشی نداره گذارشی درمود تعرفه برق چرام اراعه بدید که عدل قول داده بود تشکر از سایتتون
تورا خدا بااین گزارشات پوچ مردم راسرگرم نکنید اگه واقعا دلسوز مردمید پیگیرمنطقه1گرمسیری برق چرام که پارسا حاج عدل قولشو داده بود پیگیری کنید

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس