10. تير 1397 - 19:08
قطع و وصل متناوب برق در شهرستان چرام باعث افزایش نارضایتی مردم شده و بر ترس انها مبنی ازبین رفتن وسایل برقی خانه های خود می افزاید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،مردم شهرستان چرام این روزها با مشکلاتی همچون قطعی پی درپی برق واینترنت در ساعات استراحت خود مواجه هستند .

 

مدتی است که اینترنت تلفن های ثابت و همراه شهر چرام نیز قطعی هایی دارد و مرم برای برقراری یک تماس یا ارتباط اینترنتی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. 

 

علی یک از شهروندان چرامی است که گفت: متاسفانه قطعی برق و نوسانات در این شهر باعث سوختن لوازم برقی میشود.

 

حمید، نیز ضمن گلایه از قطع پی در پی برق گفت: متاسفانه قطعی برق در این شهرستان بیش از حد و غیر قابل تحمل شده بطوری که در طول روز چندین مرتبه قطعی برق داریم.

 

قرار بود با افتتاح ایستگاه برق در چرام بسیاری از مشکلات و نوسانات برقی برقی حل شود اما اکنون مشاهده میکنیم که چنین نیست.

قطعی برق در فرانسه

از طرفی این قطعی ها که اغلب بدون اعلام قبلی و یا ارائه ی برنامه های احتمالیِ اِعمال برنامه ی خاموشی صورت پذیرفته است ، باعث نارضایتی مردم و برخی اصناف در این باره شده است.

 

همه ی ما می دانیم که بسیاری از وسایل برقی با هزینه های زیادی توسط خانوارها خریداری شده است و نوسانات برقی در این دوره بد اقتصادی باعث گذاشتن هزینه های هنگفتی بر روی دست خانوارها میشود.

 

اصناف و بازاریان نیز که کسب روزی خود را از طریق خرید و فروش و فعالیت هایی که مستلزم وسایل برقی است،انجام می دهمد که از طرفی با نوسانات برقی درآمدزایی انها ازبین خواهد رفت.

 

در طرف دیگر چرامی ها با کندی اینرنت خانگی یا همراه مواجه هستند که مسئولان ذیربط باید فکری به حال این مشکل کنند.

نتیجه تصویری برای قطعی اینترنت

شاید قطعی برق در چرام مشکل فنی داشته باشد که دستگاه های متولی میتوانند با کمک اصحاب رسانه چنین مشکلاتی را حل کنند و با یک اطلاع رسانی ساده از سوختن وسایل برقی یا افزایش نارضایتی جلوگیری کنند.

 

این رسانه در هیچ نوع حقوق یا دخالتی در این خبر نداشته و اماده ی جوابگویی یا پاسخ مسئولان و انتشار پیام ان ها است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس