4. آذر 1397 - 19:30
طی بارش های چند روز اخیر در شهرستان چرام و جاری شدن سیل در جاده چرام به روستای گره ای،یک دستگاه خوردرو پراید در رودخانه گیر افتاد که با کمک افراد نزدیک به حادثه و مردمی که در منطقه حضور داشتند، نجات یافت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام ،در طی بارش های چند روز اخیر در شهرستان چرام شاهد جاری شدن رودخانه های فصلی و مسدود شدن برخی از راه های ارتباطی شهرستان چرام بودیم .

 

مسیر ارتباطی چرام به روستای گره ای یکی از این مسیرهایی هست که هر ساله شاهد اتفاقات ناگواری در این جاده صعب العبور و کوهستانی خواهیم بود .

 

در طی جاری شدن سیل در این جاده یک دستگاه خوردرو پراید در رودخانه گیر افتاد که با کمک افراد نزدیک به حادثه و مردمی که در منطقه حضور داشتند نجات یافت .

از طرفی خبر های رسیده حاکی از این است که به کمک نیرو های امداد، ماشین از آب بیرون کشیده شد.

 

جاده چرام به گره ای تنها جاده مورد استفاده مردم و عشایر شهر برای رسیدن به مناطق سردسیری چاسخار وطسوج است.

جاده‌ای که شاهراه ارتباطی طوایف و عشایر منطقه است؛ جاده‌ای صعب العبور و کوهستانی، فاقد ایمنی، و کوچک‌ترین معیار جاده سازی با پیچ‌های خطرناک به طول ۴۰ کیلومتر که با زندگی مردم شهرستان چرام چه شهری و چه روستایی رابطه‌ای مستقیم و تنگاتنگ دارد.

در مسیر این جاده روستاهای زیادی وجود دارد که بزرگ‌ ترین آن‌ها روستاهای گره‌ای و طسوج است و منطقه سردسیری چاسخار که از اواخر بهار تا اوایل پاییز سکونتگاه عشایر بوده و هست.

شاید بتوان به جرات گفت مساله جاده چرام به گره ای ، چاسخار و طسوج بعد از مساله اشتغال از دغدغه‌های جدی مردم شهر چرام هست وسالهاست که آرزوی مردم شهر چرام، احداث یک جاده استاندارد در مسیر چرام به چاسخار و طسوج است.

 

کلیپ:

 

انتهای پیام/نادر طسوجی

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس