20. دى 1397 - 10:41
اگر به استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد و همچنین شهرستان چرام سفر کنید و به سمت روستای چهارفصل فشیان حرکت کنید، پس از روستای فشیان با منظره ای شگفت روبرو خواهید شد که شما را متعجب می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام ، اگر به استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد و همچنین شهرستان چرام سفر کنید و به سمت روستای چهارفصل فشیان حرکت کنید، پس از روستای فشیان با منظره ای  شگفت روبرو خواهید شد که شما را متعجب می کند.

 

 مناظری بسیار دیدنی و گردشگرپذیر که به منطقه ای به نام چشم سیاه ختم می شود؛چشمه ای که بر خلاف پسوند خود آبهای روان و زلال همراه با درختان زیبا و مناظر دیدنی دارد.

 

 

چشمه ای که در یک کیلومتری روستای فشیان است در همه فصول جوشیده و روان می شود؛ اگر برای اولین بار به این منطقه سفر کنید،سفر به این منطقه را در برنامه های آینده خود درج خواهید کرد.

 

 

این چشمه که روزانه میزبان مسافران و گردشگرانی هست که برای گذراندن اوقات فراغت خود یا ورود به طبیعت خدادادی به این منطقه سفر می کنند و از طبیعت آن لذت میبرند.

 

 

حال در این فصل و در سایر فصول این چشمه خشک نمیشود و همچنان روان است و به کشاورزان این منطقه برای آبیاری مزارع کشاورزی کمک فراوانی می کند.

 

 

در پایین کلیپی اماده شده است که مشاهده کنید:

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس