9. بهمن 1397 - 23:04
رسانه ها و حوزه های اطلاع رسانی جای خود را به درستی در شهرستان چرام پیدا نکردند و از جمله نقاط ضعف این حوزه، حضور مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد در این شهرستان است که طی مدت اخیر به شهرستان چهارفصل چرام سفر می کنند اما متاسفانه رسانه ها و خبرنگاران حضور ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام  ، رسانه ها می‌توانند برای تبلیغ و اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم برداشته و خدماتی که در جامعه صورت می گیرد را اطلاع رسانی کنند.

 

در عصر کنونی که مدیریت دانش حرف اول را در توسعه هر منطقه ی می زند، متاسفانه ما در شهرستان چرام به این فاکتور مهم آن طور که شایسته است توجه نمی کنیم و جالب این است انتظار داریم به توسعه هم دست یابیم.

 

 

نقش رسانه در دنیای کنونی که به عصر ارتباطات مشهور است، با این ابزار می توان هم توسعه ایجاد کرد و بالعکس هم سدی بر مسیر توسعه یافتگی باشد، لذا ضرورت دارد که به این بخش از ظرفیت شهرستان در مسیر سند توسعه پایدار نگاه ویژه و مدبرانه ی داشته باشیم .

 

شهرستان چرام یکی از شهرستان های چهار فصل در حوزه های مختلف است که شامل موارد مذکور بوده که هنوز رسانه ها و حوزه های اطلاع رسانی جای خود را به درستی پیدا نکردند.

 

 از جمله نقاط ضعف این حوزه، حضور مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد در این شهرستان است که طی مدت اخیر به شهرستان چهارفصل چرام سفر می کنند اما متاسفانه رسانه ها و خبرنگاران حضور ندارند.

 

ماجرا به همین جا ختم نمیشود و فعالان حوزه مربوطه این مدیران کل از حضور این افراد در شهرستان بی خبرند و بصورت مداوم گله مندی خود را به رسانه ها اعلام می کنند.

 

 

 شاید بتوان گفت که این برخورد و رفتار یک نوع جلوگیری از انتشار خدمات نظام دولت است یاهم از طرفی بتوان گفت که عدم حضور رسانه ها در جهت، نشر و انتشار نقاط ضعف برخی مسئولان در حوزه‌های مربوطه باشد.

 

 

حال باید پرسید چه کسی مسئول این ناهماهنگی هاست؟آیا مدیران ادارات در چرام مقصر هستند یا این موضوع پیشنهادی از سوی مدیران کل است؟

 

از طرفی دیگر اگر شهرستان چرام نتوانسته است تا کنون نمره قابل قبولی را در مسیر توسعه از آن خود کند،می توان ضعف مدیران  یا مدیران کل و نبود رسانه ها در موارد مهم و جلسات اداری را یکی از دلایل اصلی آن دانست، چرا که از رسانه به عنوان نماینده افکار عمومی انتظار می رود در تمامی فعالیتها و نگرش ها را در شهرستان و جلسات رصد کنند.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس