21. اسفند 1397 - 19:38
فسفات چرام یکی از پروژه های مهم و حیاتی برای شهروندان شهرستان چرام است که بخشی از اشتغال این شهرستان و حتی استان را ایجاد می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،فسفات چرام یکی از پروژه های مهم و حیاتی برای شهروندان شهرستان چرام است که بخشی از اشتغال این شهرستان و حتی استان را ایجاد می کند.

 

 اشتغالزایی فسفات چرام به گونه ای است که باعث جذب نیروی انسانی بومی می‌شود و جوانان تحصیل کرده شهرستان چرام را از باتلاق بیکاری نجات می دهد.

 

به گفته مسئولان و نماینده این شهرستان، قرار بود به صورت تدریجی تا پایان امسال نیروی انسانی به تعداد چهارصد نفر جذب شود و استارت این پروژه مهم زده شود.

 

عدل هاشمی پور نماینده شهرستانهای چهارگانه در گفتگو با خبرنگاران محلی گفته است که این تعداد نیرو به صورت تدریجی تا ماه‌های ابتدایی سال آینده جذب خواهد شد.

 

 

از طرفی نیز طی پیامی به امام جمعه چرام، عنوان کرده است که پیمانکار کار خود را شروع کرده و در حال انجام پروژه است و قراردادی به مبلغ ۱۶ میلیارد تومان با وی به اخذ رسیده است.

 

 

حال همه جوانان شهرستان چرام در انتظار جذب نیرو و استخدامی این معدن فسفات هستند تا شاید معجزه ای از سوی این پروژه رخ دهد و بیکاری را ریشه کن کند.

 

 

معدن فسفات چرام که سالهاست شرکت های مختلفی بر روی آن در حال انجام عملیات هستند تاکنون  نیرو یا استخدامی از سویی این معدن که بتواند جوانان را به اشتغال دهند.صورت نگرفته است.

 

 

گفتنی است تعیین و تکلیف معدن فسفات چرام یکی از وعده‌های نماینده شهرستان های چهارگانه بوده است که قول اتمام و اجرای عملیات استخراج مواد معدنی را به مردم شریف چرام داده است.

 

 

لازم به ذکر است معدن فسفات چرام یکی از معادن مهم در خاورمیانه بوده که در ۱۰ کیلومتری شهر چرام واقع شده است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس