25. اسفند 1397 - 11:40
در مدت گذشته که رسانه ها خبر از تعطیلی دانشگاه پیام نور را می دادند و بحث انتقالی این دانشگاه را به واحد کهگیلویه پیش بینی می کردند، در نهایت این پیش بینی رنگ واقعیت گرفت و دانشجویان پیام نور برای رفع مطالبه خود به فرمانداری چرام رفتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شهرستان چرام، در مدت گذشته که رسانه ها خبر از تعطیلی دانشگاه پیام نور  را می دادند و بحث انتقالی این دانشگاه را به واحد کهگیلویه پیش بینی می کردند، در نهایت این پیش بینی رنگ واقعیت گرفت و دانشجویان پیام نور برای حل مطالبه خود به فرمانداری چرام رفتند.

 

 

دانشجویان پیام نور به این علت به شهرهای اطراف مراجعه نمیکنند که متحمل هزینه های بیشتر برای این عزیزان وخانوادهای محترم آنها خواهد شد.

از طرفی مراجعه دانشجویان این شهرستان به شهرهای اطراف با خطرات و تصادفات جاده ای قابل توجیه نیست.

 

 

حال تعدادی از دانشجویان با فرماندار چرام دیدار کردند و رفع این مشکل را از وی خواستار شدند.

فرماندار چرام نیز طی عنوان پیگیری از سوی وی،تماسی با نماینده شهرستانهای چهارگانه داشت تا برای این مشکل تدبیری اندیشه شود.

 

با توجه به شنیده ها،عدل هاشمی پور بیان کرده است که تا اوایل مهرماه در یک مکان استیجاری مستقر شود تا در یک فرصت مناسب چنین مشکلی تعیین و تکلیف کنیم.

طی اطلاعات خبرنگاراین پایگاه خبری،دانشگاه پیام نور بعلت اینکه کمتر از 60کیلومتر با واحد مرکزی پیام نور(کهگیلویه)فاصله دارد،قادر به ماندن در چرام نیست و از طرفی این مورد مصوبه پیام نور کشور است.

 

حال باید مشاهده کرد وضعیت این دانشگاه به کجا می رسد و آیا مردم و مسئولان چرام برای ماندن این مرکز عالی تدبیر یا فکری می کنند یاخیر.

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس