15. فروردين 1398 - 13:06
جایگاه مراسمات مذهبی و جلسات اهل بیت علیهم السلام والا بوده و این جایگاه بر هیچ کسی پوشیده نیست و این در حالیست که هنگام مراسم برگزاری مراسمات مذهبی و فرهنگی بسیاری از مسئولان و مدیران در این مراسمات شرکت نمی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی چرام،جایگاه مراسمات مذهبی و جلسات اهل بیت علیهم السلام والا بوده و این جایگاه بر هیچ کسی پوشیده نیست.

 

 

 این در حالیست که هنگام مراسم برگزاری مراسمات مذهبی و فرهنگی بسیاری از مسئولان و مدیران در این مراسمات شرکت نمی کنند.

 

 

 در مدت اخیر که در شهرستان چرام مراسمات،اعیاد و جلسات اهل بیت(ع) برگزار می شود،متاسفانه شاهد عدم حضور تعداد بسیاری از مدیران ادارات و مسئولان شهرستان چرام در این جلسات هستیم.

 

 حال باید سوالی عنوان شود که دلیل عدم حضور مدیران در چنین محافل و جلساتی چیست و چرا به عنوان این نماینده دولت یا به عبارتی دیگر بعنوان نماینده نظام در این مراسم شرکت نمی کنند؟

 

 

از طرفی تعداد انگشت شماری از مدیران در مطلب ذکر شده سوا میشوند که به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد.

 

حال فرماندار چرام به عنوان راس دولتی در شهرستان چرام می تواند پاسخ دهد که چرا مدیران زیر دستی خود در این محافل حضور نمی یابند.

 

 

همچنین درست است که فرماندار وظایف سنگینی را متحمل شده است که باید به آنها رسیدگی کند، اما مراسمات مذهبی و مرتبط با اهل بیت علیهم السلام به صورت شبانه برگزار می‌شود که می‌طلبد فرماندار چرام نیز در این جلسات شرکت کنند.

 

 

از طرفی سوال دیگری در ذهن مخاطبان تداعی می شود که مدیرانی که در جلسات مذهبی شرکت نمی کنند و برنامه‌ای برای این مراسمات ندارند، چگونه می توانند به مدیریت نهاد یا اداره خود برسند.

 

 

این پایگاه اطلاع رسانی هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطلب مذکور ندارد و همچنین چنین مطلبی را رد یا تایید نمی کند و آماده انتشار هرگونه جوابیه یا بیانیه از سوی مسئولان مربوطه است.

 

 

منبع:صبح زاگرس

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس