24. فروردين 1398 - 7:50
فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه طی یادداشتی در صفحات مجازی خود نوشت:حضور و فعالیت درفضای مجازی برای همه بویژه مدیران بمنظور گزارش دهی ازعملکرد خود به مردم از ضروریات امروز جامعه ماست .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه طی یادداشتی در صفحات مجازی خود نوشت:حضور و فعالیت درفضای مجازی برای همه بویژه مدیران بمنظور گزارش دهی ازعملکرد خود به مردم از ضروریات امروز جامعه ماست .

 

ابراهیم جعفری افزود:اما صفحات مجازی بعضی از مدیران استان را که مشاهده میکنیم، تعجب می کنیم که چطور فردی با این خصوصیت از تصمیم گیران استان و شهرستان است .

 

وی افزود:آنها به بهانه های مختلف تصاویری از خود به اشتراک می گذارند که هیچ اثرمثبتی که بر بیننده آن نمی گذارد، بلکه شأن و جایگاه مدیریتی او را زیر سوال می برد .

 

وی به نوع تصویربرداری اشاره کرد و در ادامه گفت:گویا فقط برای عکس گرفتن درجلسه ای حاضرشده اند و یا بازدیدی داشته اند و گاهی عکس( سلفی) می گیرند و زمانی دیگر با کمک دوستان وهمکاران لحظات را ثبت می کنند.

 

این فعال سیاسی افزود:جالب تر آنکه حتی دوجمله درمورد اصل موضوع و مباحث مطروحه در جلسه یا بازدید نمی نویسند .

 

جعفری در ادامه بیان کرد:آنها همان کسانی هستند که در طول سال حتی یک بار نشست خبری نمی گذارند و کمترین ارتباط را با اصحاب رسانه دارند .

 

وی با اشاره به مدیریت رسانه ای گفت:مدیر رسانه ای بودن با دوربینی بودن متفاوت است. و امید که مدیران بیش از گذشته رسانه ای شوند و پاسخگوی عملکرد خود باشند.

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس