http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرخواهی

عدم توسعه "شهرستان چرام" را چه می دانید؟
عدل هاشمی پور:
عدل هاشمی پور گفت: پس از رایزنی و هماهنگی با وزارت بهداشت و درمان مبنی بر نیاز مبرم درمانگاه شهرستان چرام به دستگاه سونوگرافی، خوشبختانه این دستگاه خریداری و به درمانگاه چرام تحویل داده شد.
معاون فرماندار چرام مطرح کرد:
معاون فرماندار چرام از تغییرات مدیریتی در شهرستان چرام خبرداد و تصریح کرد:آقای فتاحی فرماندار محترم شهرستان به زودی تیم مدیریتی را انتخاب می کند و قطعا تحول خوبی در جلسات رخ خواهد داد.
برگزار شد:
کارشناس برنامه شیر مادر شبکه بهداشت و درمان چرام از برگزاری جشنواره شیر مادر در خانه بهداشت القچین سفلی خبر داد
فرماندار کهگیلویه:
فرماندار کهگیلویه گفت:مدیرانی که همسو با دولت نیستند و از عملکرد دولت دفاع نمی‌کنند و در اجرای سیاست‌های دولت سهل انگاری می‌کنند باید استعفا دهند.
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی:
نماینده کهگیلویه بزرگ درمجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار کلیپی درفضای مجازی دردیدار با ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس نیز گفت:درهر پروژه ای زمانبندی مهم است و گاهی عصبانیت واعلام نارضایتی برای پیشرفت کارموردنیازاست و پس ازهمان جلسه شاهد فعالیت گسترده پتروشیمی دهدشت ومناقصه ساختمان بودیم.
بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)؛
جشن ازدواج آسان شش زوج جوان به مناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)شب گذشته دربوستان شهدای گمنام برگزار شد.
نماینده کهگیلویه بزرگ:
تنها پس از سه هفته از هشدار و نارضایتی سردارهاشمی پور از عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت با تلاش و پیگیری های نماینده کهگیلویه بزرگ مناقصه مربوط به احداث ساختمان های صنعتی و همچنین تأمین منابع مالی پتروشیمی دهدشت برگزارشد.
دندان پزشک چرامی:
دندان پزشک چرامی طی ارسال یادداشتی به این پایگاه خبری نوشت که قصد رسانه ای کردن صحبتهایی مبنی بر انتقادات زننده بنده خطاب به امام جمعه سرفاریاب را نداشتم و به عنوان گلایه و از روابط فامیلی با خبرنگار پایگاه "خبری خبردنا" ،صحبت هایی شد که خودشان بدون اجازه بنده مطالبی را منتشر کردند.
فرهنگیان چرام با امضا شکوائیه ای خطاب به مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام نارضایتی خود را از سازماندهی نیروها اعلام کردند.
آیت الله ملک حسینی:
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد گفت:امام زاده علی(ع)باید حسینیه و مصلای چند هزار نفری داشته باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از برگزاری کارگاه تغذیه با شیر با حضور بهورزان، ماماها، مراقبین سلامت ، بهیاران و سایر پرسنل در سالن شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد.
امام جمعه موقت چرام:
خطیب جمعه موقت چرام به وضعیت نابسامان اقتصادی حاکم بر جامعه اشاره داشت و تصریح کرد: این تحریم‌های ظالمانه توسط شیطان بزرگ و سردمداران نظام سلطه در عالم صورت گرفته که اگر در این مورد سیاست‌های درستی توسط دولت اتخاذ می‌شد و دولت انقلابی عمل می‌کرد، همین تحریم‌ها را هم بی اثر می‌کرد که نشد و در حال حاضر بخشی از این وضعیت اسفبار ناشی از همین تحریم هاست.
در آئینی به مناسبت روز خبرنگارفرماندار شهرستان چرام باحضوراعضای شورای اداری، بخشدارسرفاریاب وچرام شهردارسرفاریاب با ابتکار و پیگیری فرماندار چرام در منطقه تفریحی و خوش آب و هوای جوخانه در بخش سرفاریاب و در راهداری این منطقه ازخبرنگاران تجلیل بعمل امد.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
هادی فتاحی اصل با بیان اینکه خبرنگاران نقش ارزشمندی را در جامعه ایفا میکنند، اظهار کرد: رضایت زیاد و کاملی از خبرنگاران این شهرستان دارم که جا دارد در سال چندین مرتبه از این قشر زحمت کش تجلیل شود.
نماینده و مسئولان شهرستان چرام در فضای مجازی و طی ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند.
فرماندار چرام:
فرماندار چرام مطرح کرد:با اجرای طرح آب کشاورزی حدود ۵۰۰ خانوار از مردم این روستاها به نعمت آب کشاورزی می رسند که این طرح می تواند کمک خوبی به مردم باشد.
امام جمعه چرام درخصوص قلم گزینشی عنوان کرد:قلم گزینشی چهره ی حقیقت را می پوشاند.
فرماندار و بخشدار چرام مطرح کردند:
انتخاب گزینشی خبرنگاران برای حضور در جلسات توسط برخی نهادها و ادارات خصوصا استانداری کهگیلویه و بویراحمد باعث شد که عده ای از خبرنگاران گله مند شده و در برخی جلسات حضور نیابند.
مدیرعامل شرکت برق استان:
مدیرعامل شرکت برق استان از عملیات اجرایی احداث خط دو مداره ۳ کیلومتری تنگ پیرزال -سرفاریاب به عنوان یکی از طرح های مهم و در دست اجرای برق با همکاری شرکت پالایش گاز بازدید کرد و افزود:پیشرفت فیزیکی این طرح با توجه به تمام مشکلات حدود ۹۵ درصد بوده است.