http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرخواهی

عدم توسعه "شهرستان چرام" را چه می دانید؟
عدل هاشمی پور:
عدل هاشمی پور گفت: پس از رایزنی و هماهنگی با وزارت بهداشت و درمان مبنی بر نیاز مبرم درمانگاه شهرستان چرام به دستگاه سونوگرافی، خوشبختانه این دستگاه خریداری و به درمانگاه چرام تحویل داده شد.
معاون فرماندار چرام مطرح کرد:
معاون فرماندار چرام از تغییرات مدیریتی در شهرستان چرام خبرداد و تصریح کرد:آقای فتاحی فرماندار محترم شهرستان به زودی تیم مدیریتی را انتخاب می کند و قطعا تحول خوبی در جلسات رخ خواهد داد.
فرماندار کهگیلویه:
فرماندار کهگیلویه گفت:مدیرانی که همسو با دولت نیستند و از عملکرد دولت دفاع نمی‌کنند و در اجرای سیاست‌های دولت سهل انگاری می‌کنند باید استعفا دهند.
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی:
نماینده کهگیلویه بزرگ درمجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار کلیپی درفضای مجازی دردیدار با ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس نیز گفت:درهر پروژه ای زمانبندی مهم است و گاهی عصبانیت واعلام نارضایتی برای پیشرفت کارموردنیازاست و پس ازهمان جلسه شاهد فعالیت گسترده پتروشیمی دهدشت ومناقصه ساختمان بودیم.
بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)؛
جشن ازدواج آسان شش زوج جوان به مناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)شب گذشته دربوستان شهدای گمنام برگزار شد.
نماینده کهگیلویه بزرگ:
تنها پس از سه هفته از هشدار و نارضایتی سردارهاشمی پور از عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت با تلاش و پیگیری های نماینده کهگیلویه بزرگ مناقصه مربوط به احداث ساختمان های صنعتی و همچنین تأمین منابع مالی پتروشیمی دهدشت برگزارشد.
فرهنگیان چرام با امضا شکوائیه ای خطاب به مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام نارضایتی خود را از سازماندهی نیروها اعلام کردند.
آیت الله ملک حسینی:
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد گفت:امام زاده علی(ع)باید حسینیه و مصلای چند هزار نفری داشته باشد.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
هادی فتاحی اصل با بیان اینکه خبرنگاران نقش ارزشمندی را در جامعه ایفا میکنند، اظهار کرد: رضایت زیاد و کاملی از خبرنگاران این شهرستان دارم که جا دارد در سال چندین مرتبه از این قشر زحمت کش تجلیل شود.
نماینده و مسئولان شهرستان چرام در فضای مجازی و طی ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند.
فرماندار چرام:
فرماندار چرام مطرح کرد:با اجرای طرح آب کشاورزی حدود ۵۰۰ خانوار از مردم این روستاها به نعمت آب کشاورزی می رسند که این طرح می تواند کمک خوبی به مردم باشد.
امام جمعه چرام درخصوص قلم گزینشی عنوان کرد:قلم گزینشی چهره ی حقیقت را می پوشاند.
فرماندار و بخشدار چرام مطرح کردند:
انتخاب گزینشی خبرنگاران برای حضور در جلسات توسط برخی نهادها و ادارات خصوصا استانداری کهگیلویه و بویراحمد باعث شد که عده ای از خبرنگاران گله مند شده و در برخی جلسات حضور نیابند.
مدیرعامل شرکت برق استان:
مدیرعامل شرکت برق استان از عملیات اجرایی احداث خط دو مداره ۳ کیلومتری تنگ پیرزال -سرفاریاب به عنوان یکی از طرح های مهم و در دست اجرای برق با همکاری شرکت پالایش گاز بازدید کرد و افزود:پیشرفت فیزیکی این طرح با توجه به تمام مشکلات حدود ۹۵ درصد بوده است.
توسط 15 خبرنگار و فعال رسانه ای،
گاهی یک خبرنگار در یاسوج وقتی در جلسه ای برای پوشش نشسته است در کنار پوشش فکرش به اجاره خانه ای است که عقب افتاده به عمری است که گذشت و هنوز بیمه نشده به خانواده اش است که هر کدام هزینه هایی دارند و با حقوق کم خبرنگاری باید چه کند آری خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی با کمترین هزینه سخت ترین کار را انجام می دهند.
عدل هاشمی پور:
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در پایان عنوان کرد: به دلیل وزن بسیار بالای توربین و با توجه به عدم ظرفیت پل خیرآباد، جهت حمل و استقرار آن می بایست از هم اکنون به فکر احداث جاده از خیرآباد به سمت محل نیروگاه باشیم.
امام جمعه چرام:
حجت الاسلام افشار ابراز کرد: تعزیرات ونهادهای نظارتی بر بازار چه برخوردی کرده، چرا اگر برخوردی صورت میگیرد برای بعضی بازدارنده نیست،مردم گلایه مند هستند.مردم انقلاب را متعلق به خود میدانند اما از این عدم رسیدگی ها وعدم نظارت های بازدارنده نگران هستند.
پایگاه خبری چرام گزارش می دهد:
معاون فرماندار کهگیلویه در جلسه شورای سلامت این شهرستان سخنانی را خطاب به رسانه ها عنوان کرد که عناوین و تیترهای رسانه ها را مورد خطاب قرار داده است و باید مشاهده کرد که آیا رسانه ها در این رابطه واکنشی نشان می دهند یانه؟!
تجمع, مطالبه عمومی, باشت نیوز, صبح زاگرس, تحقیر دشمن, هفت تیر یاسوج
در صفحات مجازی منتشر شد:
بعد از فراخون ضد انقلاب و سلطنت طلب های خارج نشین مردم ایران اسلامی بویژه استان کهگیلیوه وبویراحمد نشان دادند که امنیت و انقلابشان را به غرب پرستان و سلطب طلبها نخواهند فروخت.