http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرخواهی

عدم توسعه "شهرستان چرام" را چه می دانید؟
گزارش/
معدن فسفات چرام یکی از موارد بسیار مهمی است که میتواند تاثیر فراوانی بر اشتغالزایی جوانان این منطقه داشته باشد که مدت زیادی است بر روی نحوه ی جذب نیروی آن مطالب متعددی عنوان میشود.
در آستانه عید نوروز؛
شهردار چرام در جلسه ستاد سفر نوروزی با اشاره به مالکیت باغ زیبای چشمه بلقیس گفت: مالکیت باغ چشمه بلقیس از آن شهرداری است هزینه مدیریت آن بالاتر از درآمد زایی این باغ است .
کارگردان چرامی از اکران تله فیلم محلی"سیل" در پایان سال جاری خبر داد.
گزارش/
پروژه فنی و حرفه ای زخمی کهنه برای شهرستان چرام است که تاکنون این نهاد فراموش شده بعد از 17 سال باز هم افتتاح نشده است.
فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه بزرگ در گفت وگو با صبح زاگرس پیرامون توصیه های رهبری به جوانان گفت:دو روز پس از جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری در بیانیه ای مهم و در کمتر از شش هزار کلمه جامع ترین نقشه برای آینده کشور را ترسیم و ابلاغ کردند.
فتاحی اصل در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی از اتمام پروژه آبرسانی به روستای توگبری خبر داد و گفت:کار پروژه آبرسانی به روستای توگبری به اتمام رسیده است و منتظر افتتاح آن در یک فرصت مناسب هستیم.
با حضور اعضای گروه کوه نوردی شهید کاظمپور و به مناسبت یاد معلم فرهیخته اقای سلمان سعیدی،ساعت هشت صبح به روستای توگبری رسیدیم و شروع به کوهنوردی در منطقه کمبوس کردیم.
فرماندار اسبق کهگیلویه بزرگ :
فرماندار اسبق کهگیلویه بزرگ در صفحه شبکه اجتماعی اینستاگرام خود بهبنرهای تبلیغاتی نمایندگان واکنس نشان داد.
فرماندارچرام:
فرماندارچرام از بازگشایی جاده ی برفگیر روستای طسوج خبر داد و گفت:مردم هشدارهای هواشناسی ومدیریت بحران راجدی بگیرند.
جلسه اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران با هدف برنامه ریزی مواجه مطلوب با حوادث احتمالی در ایام پیش رو به دستور فرماندار چرام به ریاست مسئول مدیریت بحران فرمانداری چرام برگزار شد.
بمناسبت آسمانی شدنشان؛
شهيده آمنه حيدريان وقتي كه در دفعات اول به بهبهان موشك اصابت کرد، فرزندان خويش را روانه شهرستان چرام كرد و با مادر پيرش حاضر به ترك شهر نشدند تا اينكه در شب 25بهمن ماه 62 موشكهاي اهدايي ابرجنايتكاران به شهر بهبهان شليك مي شود و به خانه ايشان اصابت کرده و دعوت حق را لبيك گفته و به لقاءالله پيوستند .
رئیس جمعیت هلال احمر چرام:
رئیس جمعیت هلال احمر چرام از اعزام کاروان سلامت هلال احمرشهرستان چرام به مناطق روستایی خبر داد.
برگزار شد؛
بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه ی مبارکه فجر به همت اداره ورزش وجوانان چرام وهیات والیبال شهرستان چرام وسرفاریاب باهمکاری بخشدارسرفاریاب اولین دوره مسابقات والیبال برگزار شد.
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در آئین آغاز به کار این طرح با اشاره به اینکه، عمده مطالعات معدنی در استان، بر تسریع در روند طرح معدن فسفات در شهرستان چرام متمرکز شده است گفت:مرحله اول این معدن با ساخت کارخانه آهک و هیدراته از امروز آغاز شده است.
باحضور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ و مسئولان شهرستانی طرح آبرسانی روستای سرتاوه از توابع بخش سرفاریاب شهرستان چرام افتتاح و به بهره برداری رسید.
محرومیت ادامه دارد!
یکی از مهمترین مشکلات شهرستان چرام در بخش ورزشی نبود خوابگاه برای استقبال از ورزشکاران یا تیم های غیربومی است که متاسفانه این کمبود نه تنها در شهر چرام بلکه در بخش سرفاریاب نیز وجود دارد.
یک لرزبان در پشتیبانی از انقلاب و حضور در صحنه های مختلف مطالبی را عنوان کرده است که در این خبر آمده است.
رئیس حمل ونقل جاده ای شهرستان چرام دقایقی پیش از مسدود محور درون استانی باغچه سادات در منطقه ی جوخانه بعلت بارش برف سنگین خبر داد.
13مقام مختلف توسط کاروان قرآنی شهرستان چرام در بیست وششمين دوره مسابقات قرآن بسیج(مرحله استانی) کسب شد.
مردم شهر چرام باحضور گسترده در مراسم یوم الله ۲۲بهمن شرکت کردند.