http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرخواهی

عدم توسعه "شهرستان چرام" را چه می دانید؟
عدل هاشمی پور:ما به اندازه کافی لایحه تصویب کرده ایم و به دولت تحویل داده ایم و اکنون دولت باید تلاش کند تا چنین لوایحی اجرایی شود.
اگر شما هنوز برای تفریح خود برنامه ای طراحی نکرده اید و علاقه دارید که به منطقه ای بکر و زیبا بروید ما به شما دره "تل بابونه" را معرفی می کنیم.
جوان چرامی با استفاده از کمکهای اولیه دختر بچه13ساله را از مرگ حتمی غرف شدگی در آب نجات داد.
بخشدار سرفاریاب در گفتگو با صبح زاگرس گفت:با توجه به حساسیت روزهای نوروز و وضعیت و رفاه هرچه بهتر مسافران نوروزی،تلاش میشود تا خدمات دهی به نحو احسن صورت پذیرد.
در صفحه اینستاگرام مطرح شد:
محمد باقر قالیباف در صفحه اینستاگرام طی یادداشتی برای کودک سرفاریابی نوشت:به امید روزی که عرفان عزیز از جوانان خدوم ایران سربلند و رهرو انقلاب اسلامی باشد؛ فردا از آن توست عرفان جان.
با پیگیری های امام جمعه چرام ونماینده کهگیلویه بزرگ دانشگاه پیام نور در چرام ماندگار شد.
در پی احتمال تعطیلی دانشگاه پیام نور چرام؛
در مدت گذشته که رسانه ها خبر از تعطیلی دانشگاه پیام نور را می دادند و بحث انتقالی این دانشگاه را به واحد کهگیلویه پیش بینی می کردند، در نهایت این پیش بینی رنگ واقعیت گرفت و دانشجویان پیام نور برای رفع مطالبه خود به فرمانداری چرام رفتند.
اگر تاکنون برنامه‌ای برای ایام عید خود و سفر به مناطق گردشگری نریخته اید،میتوانید با سفر به باغ زیبای چشمه بلقیس واقع در شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد لذتی متفاوت را تجربه کنید.
در مدت گذشته که رسانه ها خبر از تعطیلی دانشگاه پیام نور را می دادند و بحث انتقالی این دانشگاه را به واحد کهگیلویه پیش بینی می کردند، در نهایت صدای مسئولان چرام را درآورد.
فرماندار اسبق کهگیلویه نسبت به سرپرستی فرماندار فعلی شهرستان کهگیلویه واکنش نشان داد و مدت سرپرستی فرماندار را مدت زیادی خواند.
فسفات چرام یکی از پروژه های مهم و حیاتی برای شهروندان شهرستان چرام است که بخشی از اشتغال این شهرستان و حتی استان را ایجاد می کند.
طی دو پیام صورت گرفت؛
طی پیامی امام جمعه چرام بابت اصلاح تعرفه برق از سردار عدل هاشمی پور تشکر و یک تقاضای دیگر نیز ازنماینده محترم خواستار کرد که موجب پاسخ نماینده به این پیام شد.
گزارش:
یکی از مواردی که خانواده های کهگیلویه و بویراحمدی انجام می دهند، تمیزی و نظافت اقلام موجود در خانه است که به روش‌های گوناگونی این مورد را انجام می دهند.
مسئولان و مردم اجرا کنند؛
شهرستان های کهگیلویه وبویراحمد که به عنوان يكي از اصليترين مراكز گردشگري ايران دارای جاذبه هاي غني و مواهب طبيعي و مصنوعي شاخص و كم نظير هرساله ميزبان تعداد زيادي از گردشگران داخلي و خارجي است که میتوانیم به راحتی فرهنگ لر رت تبلیغ و ترویج دهیم.
نمایش اوج زیبایی طبیعت در نگین جنوب کشور/
باغ چشمه بلقیس یکی از باغ‌های زیبا در ایران است که در استان کهکیلویه و بویراحمد قرار گرفته و تصویری زیبا از طبیعت را در مقابل چشم گردشگران به نمایش گذاشته است.
یادواره ۱۳۷شهیدگلگون کفن و۲شهیدگمنام چرام باحضورگسترده مسئولان،مردم وخانواده های معظم شهدا و آزادگان درمصلی حضرت ابوطالب( ع)چرام برگزارشد.
امروزه رسانه ها و فضای مجازی که اصل چهارم دموکراسی محسوب می شود،باید بتواند در توسعه جامعه و همچنین توسعه شهرستان ها نقش بسزایی داشته باشد و از طرفی در عصر کنونی که مدیریت دانش و رسانه حرف اول را در توسعه هر منطقه ی می زند، متاسفانه ما در شهرستان چرام به این فاکتور مهم آن طور که شایسته است توجه نمی کنیم و جالب این است انتظار داریم به توسعه هم دست یابیم.
بخشدار مرکزی چرام ؛
بخشدار مرکزی چرام در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی،از بازگشایی محور ارتباطی طسوج به چرام خبر داد.
امام جمعه موقت چرام:
امام جمعه موقت چرام با اشاره به بیانیه گام دوم توسط رهبر انقلاب گفت::مجلس شورای اسلامی و مدیران دولتی،بیانیه گام دوم رهبری را الگوی خود قرار دهند
در کهگیلویه و بویراحمد:
رانندگی و اصول فنی رانندگی و همچنین رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی حقوق شهروندی است که هر فرد یا راننده باید رعایت کند،رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در ابتدا رعایت حقوق خود و در مرحله دوم رعایت حقوق دیگران است و نتیجه ی رعایت حقوق،کاهش صدمات و افزایش مهر و دوستی است.