http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرخواهی

عدم توسعه "شهرستان چرام" را چه می دانید؟
عدل هاشمی پور:ما به اندازه کافی لایحه تصویب کرده ایم و به دولت تحویل داده ایم و اکنون دولت باید تلاش کند تا چنین لوایحی اجرایی شود.
جوان چرامی با استفاده از کمکهای اولیه دختر بچه13ساله را از مرگ حتمی غرف شدگی در آب نجات داد.
در پی احتمال تعطیلی دانشگاه پیام نور چرام؛
در مدت گذشته که رسانه ها خبر از تعطیلی دانشگاه پیام نور را می دادند و بحث انتقالی این دانشگاه را به واحد کهگیلویه پیش بینی می کردند، در نهایت این پیش بینی رنگ واقعیت گرفت و دانشجویان پیام نور برای رفع مطالبه خود به فرمانداری چرام رفتند.
اگر تاکنون برنامه‌ای برای ایام عید خود و سفر به مناطق گردشگری نریخته اید،میتوانید با سفر به باغ زیبای چشمه بلقیس واقع در شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد لذتی متفاوت را تجربه کنید.
در مدت گذشته که رسانه ها خبر از تعطیلی دانشگاه پیام نور را می دادند و بحث انتقالی این دانشگاه را به واحد کهگیلویه پیش بینی می کردند، در نهایت صدای مسئولان چرام را درآورد.
فرماندار اسبق کهگیلویه نسبت به سرپرستی فرماندار فعلی شهرستان کهگیلویه واکنش نشان داد و مدت سرپرستی فرماندار را مدت زیادی خواند.
فسفات چرام یکی از پروژه های مهم و حیاتی برای شهروندان شهرستان چرام است که بخشی از اشتغال این شهرستان و حتی استان را ایجاد می کند.
طی دو پیام صورت گرفت؛
طی پیامی امام جمعه چرام بابت اصلاح تعرفه برق از سردار عدل هاشمی پور تشکر و یک تقاضای دیگر نیز ازنماینده محترم خواستار کرد که موجب پاسخ نماینده به این پیام شد.
نمایش اوج زیبایی طبیعت در نگین جنوب کشور/
باغ چشمه بلقیس یکی از باغ‌های زیبا در ایران است که در استان کهکیلویه و بویراحمد قرار گرفته و تصویری زیبا از طبیعت را در مقابل چشم گردشگران به نمایش گذاشته است.
مناطقی در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که دارای طبیعتی بکر و خدادادی بوده که هر ساله مسافران زیادی را به خود جذب می کنند و ااکنون این سوال مطرح است آیا این مناطق گردشگری استان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند؟
اقدام ویژه دو جوان چرامی:
مراسم افتتاحیه چمن مصنوعی از مجموعه ورزشی "امین" با حضور فرماندار شهرستان چرام ، اضای شورای اداری شهرستان و حضور پر رنگ آحاد مردم شهر چرام و ورزشکاران و پبشکسوتان برگزار شد.
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان:
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اتعتبارات هزینه شده در استان گفت:ما 340میلیارد ریال از سال1382تا امسال برای مناطق گردشگری استان هزینه شده که قریب به35میلیارد رسال سهم شهرستان چرام در 10 پروژه است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گفت:امام راحل در یکجا ایدلوژی و در یکجا تبیین انقلاب را دارد و در جایی دیگر چنین انقلابی را رهبری می کند و فرایند و همه ی معارف این انقلاب،اهداف دینی و معطوف به مبانی قرآنی است.
گزارش/
معدن فسفات چرام یکی از موارد بسیار مهمی است که میتواند تاثیر فراوانی بر اشتغالزایی جوانان این منطقه داشته باشد که مدت زیادی است بر روی نحوه ی جذب نیروی آن مطالب متعددی عنوان میشود.
در آستانه عید نوروز؛
شهردار چرام در جلسه ستاد سفر نوروزی با اشاره به مالکیت باغ زیبای چشمه بلقیس گفت: مالکیت باغ چشمه بلقیس از آن شهرداری است هزینه مدیریت آن بالاتر از درآمد زایی این باغ است .
فرماندار اسبق کهگیلویه بزرگ :
فرماندار اسبق کهگیلویه بزرگ در صفحه شبکه اجتماعی اینستاگرام خود بهبنرهای تبلیغاتی نمایندگان واکنس نشان داد.
فرماندارچرام:
فرماندارچرام از بازگشایی جاده ی برفگیر روستای طسوج خبر داد و گفت:مردم هشدارهای هواشناسی ومدیریت بحران راجدی بگیرند.
جلسه اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران با هدف برنامه ریزی مواجه مطلوب با حوادث احتمالی در ایام پیش رو به دستور فرماندار چرام به ریاست مسئول مدیریت بحران فرمانداری چرام برگزار شد.
باحضور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ و مسئولان شهرستانی طرح آبرسانی روستای سرتاوه از توابع بخش سرفاریاب شهرستان چرام افتتاح و به بهره برداری رسید.
یک لرزبان در پشتیبانی از انقلاب و حضور در صحنه های مختلف مطالبی را عنوان کرده است که در این خبر آمده است.