http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس

نظرخواهی

عدم توسعه "شهرستان چرام" را چه می دانید؟
در همایش فعالان قرآنی4شهرستان چه گذشت:
همایش فعالان قرآنی شهرستان های باشت،چرام،کهگیلویه و لنده باحضورمسئولین کشوری واستانی و شهرستانی در مسجد صاحب الزمان چرام برگزار شد.
به همت جنبش عدالتخواه چرام برگزارمی شود:
عضو جنبش عدالتخواهی چرام در جمع خبرنگاران عنوان کرد:بمنظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی مردم با تفکر ناب اسلامی و مفاهیم حقیقی اسلام از زبان مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)، مسابقه ای از کتاب ” طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن ” برگزار میشود.
سرهنگ مثنوی معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان وسرهنگ صالحی رئیس بازرسی سپاه فتح استان وفرمانده وجانشین سپاه شهرستان چرام با پدر سردارشهیدامیرعلیزاده در روستای القچین سفلی دیدار کردند.
مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی چرام طی اقدامی خودجوش و در جهت معرفی شهرستان چرام به سایر هموطنان عزیز،تصاویری را از سراسر این شهرستان تهیه و برای این تحریریه ارسال کردند.
طی ارسال پیامی ازسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام، فوت ناگهانی خواهرفرماندارچرام را تسلیت گفت.
مسئول دفتر امام جمعه چرام خبر داد:
مسئول دفتر امام جمعه چرام در جمع خبرنگاران از همایش فعالان و پیشکسوتان قرآنی 5شهرستان درچرام خبر داد.
بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و برای هر چه بیشتر وبهتر برگزاری مراسم چهل سالگی انقلاب وضمن هم اندیشی با بزرگان ایلات و طوایف مختلف شهرستان چرام نشستی با حضور امام جمعه محترم حاج آقا افشار و فرماندار پر تلاش فتاحی اصل و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و حمیدیان از قضات دادگستری ودیگر مسئولان در محل جلسات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
جوابیه جامعه جوانان انقلابی عدالت طلب شهرستان چرام به رئیس اداره صمت کهگیلویه:
طی ارسال جوابیه ای از جامعه جوانان انقلابی عدالت طلب شهرستان چرام،سخنان رئیس اداره صمت کهگیلویه را شایعه پراکن و متوسل به دروغ عنوان کرده است.
واکنش متفاوت و تند امام جمعه چرام به گرانی گوشت در کهگیلویه و چرام؛
حجت الاسلام افشار در ادامه تصریح کرد: آقایان اداره صنعت ومعدن عزت مردم را لکه دار کردید با چه وضعیتی در صف برای یک کیلو گوشت به مردم توهین کردید. من به نمایندگی از مردم شهرستان از استاندار محترم نماینده ی محترم و مدیرکل محترم صنعت ومعدن تقاضامندم به این مساله ی آشفتگی بازار وبی تدبیری مسولین صنعت و معدن شهرستان ورود کنند اگر اقدام نکنند در هفته های آینده مطالبی را خواهم گفت که تکلیف مردم را روشن میکنم.
همزمان با سالروز آسمانی شدن شهادتشان،یادواره شهیدان نعمتی در چرام برگزار شد.
اگر به استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد و همچنین شهرستان چرام سفر کنید و به سمت روستای چهارفصل فشیان حرکت کنید، پس از روستای فشیان با منظره ای شگفت روبرو خواهید شد که شما را متعجب می کند.
نظر به‌ اهمیت‌ و ضرورت‌ اهتمام‌ به‌ امور جوانان‌ به‌ ویژه‌ با توجه‌ به‌ میانگین‌ سنی‌ پایین‌ جامعه‌ انقلابی‌ ایران‌ اسلامی و نقش‌ ارزنده‌ جوانان‌ مومن وانقلابی فعال‌ و امیدوار، پر نشاط‌ و شاداب‌ و خلاق‌ و مبتکردرجهت ارتقای مادی ومعنوی کشور، اساسنامه جامعه جوانان انقلابی عدالت طلب شهرستان چرام با اهداف‌ مذکور منتشر میشود.
فوری:
با توجه به اخبار موثق، رئیس آب و فاضلاب شهری شهرستان چرام تغییر و آرمان حیدری از آب و فاضلاب شهری چرام خداحافظی کرد و جای خود را به محمد راکبی زاده داد.
طی تماس تلفنی؛
طی تماس تلفنی، کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که فرماندار چرام وعده اتمام آبرسانی توگبری را 22بهمن سال جاری داده است.
بخشدارسرفاریاب:
بخشدارسرفاریاب گفت:به دلیل بارش سنگین برف در مسیر سرفاریاب، باغچه سادات به سمت یاسوج، رانندگان از تردد و سفرهای غیر ضروری در این محور خودداری کنند
در پی مشکلات بیمارستان چرام و حوزه بهداشت درمان و سلامت شهرستان چرام،فرماندار چرام به همراه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ، مدیر شبکه بهداشت و درمان چرام و رئیس مجمع خیرین استان با دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور دیدار کردند.
این روزها و با اوج گرفتن قیمت گوشت در استان،توزیع گوشت برزیلی داد شهروندان نیازمند دهدشتی را درآورده است.
درخصوص انتقال اداره اوقاف چرام به کهگیلویه؛
پس از انتشار خبر "انتقال اداره اوقاف چرام به شهرستان کهگیلویه مسئولان مختلفی واکنش نشان دادند اما واکنش فرماندار چرام و مدیرکل اوقاف شنیدنی و تعجب اور است.
فتونیوز؛
فتونیوز های این پایگاه اطلاع رسانی را با موضوع"گلایه های پدر شهیدی که با کمک کپسول اکسیژن زندگی می کند/کارگردان های کهگیلویه و بویراحمدی به دنبال اسپانسر و تهیه کننده/زمین های کشاورزی شهرستان چرام پس از بارندگی های اخیر/انجمن‌های فرهنگی و هنری، اتاق فکر حوزه فرهنگ و هنر نیز هستند"مشاهده کنید.
وجود امامزاده بی بی رشیده(س) در شهرستان چرام فرصتی برای زیارت و سیاحت افراد مختلف شده و همچنین مراتع غنی و حاصلخیز در دشت های حاصلخیز سبب رونق دامداری در روستای سردره شده است و مهم‏ترین محصولات دامی این روستا شامل انواع فرآورده‏های لبنی مانند دوغ، ماست، شیر، کره و روغن حیوانی است.