https://telegram.me/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی

نظرخواهی

آیا از مطالب "پایگاه اطلاع رسانی چرام" رضایت دارید؟
تشکر همراه با گلایه !
ایجاد گودبرداریها و چاله ها ی ناشی از آن و پستی بلندیهای خیابانها علاوه بر آنکه آسیبهایی را متوجه عابران پیاده می کنند،منشا بسیاری از حوادث رانندگی هم هستند و هزینه های زیادی را برای تعمیر جلوبندی روی دست صاحبان خودروها می گذارند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان چرام:
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان چرام در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر به نمازگزاران قول اتمام جاده چرام به دهدشت را در ابتدای سال 97 داد .
خطیب جمعه سرفاریاب:
خطیب جمعه سرفاریاب گفت:مسولین شهرستانی در صورتی که نمی توانند مشکلات مردم را رسیدگی کنند، اعلام کنند تا مستقیما مردم به مرکز استان مراجعه کنند.
امام جمعه موقت چرام:
این مسئول تصریح کرد:باید در مورد مسکن مهر که حمله های زیادی توسط رئیس جمهور به این حوزه شد،از مردم باید سوال کرد چراکه همه ی دولت ها خدوم بوده و این نوع حمله،به دور از انصاف است.
در جمع خبرنگاران مطرح شد:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان چرام گفت: با توجه به احتمال شیوع بخش عمده ای از بیماریهای مشترک بین انسان و دام از طریق ذبح دام در اماکن عمومی ،دو فرد متخلف پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند که در این راستا جمعا به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان:
پنج طرح بهداشت و سلامت با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی،امام جمعه و بخشدار چرام و مسئولان شهرستانی افتتاح شد.
دو نفر از مجریان و تهیه کنندگان رادیو دنا در نخستین جشنواره پیشگیری از سوانح و حوادث خوش درخشیدند.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام گفت: اولویت اول نهادهای فرهنگی شناخت ناهنجاریهای اجتماعی در بخش فرهنگی است.
ظهر امروز مراسم باشکوه جشن تکلیف200دانش آموزان چرامی باحضور مسئولان شهرستان و اولیای دانش اموزان برگزار شد.
مدیراداره فرهنگ وارشاداسلامی چرام:
مدیر اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان چرام از انتخاب اعضای انجمن فیلم وعکس در این شهرستان خبر داد.
مخاطب سایت چرام در دلنوشته ای گفت:وقتی که پزشک درمانگاه چرام نحوه برخورد و اداب مناسب با یک انسان را نمی داند و پس از اینکه دیگر هیچ گونه امیدی به بیمار نباشد،آن را به دهدشت اعزام می کنند،چه باید کرد؟
گزارش/
منطقه سردره و آستانه امامزاده بي بي رشيده (س) در 2 كيلومتري غرب شهر چرام واقع شده که مکان مناسبی برای گردشگران دوستدار طبیعت است.
شما می‌توانید از طریق نرم افزار تلگرام خبرنگار ما باشید و سوژهای خود را بنام خودتان در بخش‌های مختلف سایت، کانال تلگرام و اینستاگرام تماشا کنید.
گزارش/
باغ چشمه بلقیس در استان کهگیلویه و بویراحمد، در دشتی هموار معروف به شهرک قلعه کره شهبازی از توابع بخش چرام و در 5 کیلومتری شرق چرام رنگ خاصی را در روزهای پاییزی به خود گرفته است.
گزارش ویژه:
بیکاری از جمله معضلات دردناکی است که جامعه جوان کشور بیش از پیش با آن روبه‌روست. هجوم بیکاران برای پیوستن به بدنه دولت و فقدان ارائه امکانات سرمایه گذاری سازماندهی شده برای ایجاد اشتغال، از جمله مسائلی است که کمتر در بودجه‌ریزی به آن توجه می شود .
نمازگزاران درشهرهای مختلف کهگیلویه وبویراحمد سخنان نابخردانه، سخیف ودور از منطق دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهونیستی را به شدت محکوم کردند.
امام جمعه چرام:
امام جمعه چرام گفت: از کشورهای وابسته به آمریکا خواسته میشود ارتباط با رژیم صهیونیستی را توسعه دهند تا آمریکا از انتقال پایتخت رژیم صهونیستی جلوگیری کند
در کشور ما بیمه درمانی یکی از معمول ترین بیمه هاست که هر شخصی به سبب اطمینان سعی برای داشتن یکی از بیمه ها دارد و ادارات دولتی نیز کارمندان خود را موظف به پرداخت بیمه می کنندو تقریبا اجباریست.
تکریم و معارفه مدیر جدید محیط زیست چرام برگزار شد؛
جلسه تکریم و معارفه دقایقی پیش مدیر قبلی و جدید نمایندگی محیط زیست شهرستان چرام برگزار شد.