https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرخواهی

آیا "شهرستان چرام" را بعنوان مقصد نوروز خود انتخاب می کنید؟
اظهارنظر جالب مردم چرام پیرامون حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی:
حمایت از کالای ایرانی امسال نقل همه محافل نوروزی است و شاید به دلیل آنکه مخاطب شعار امسال، نه فقط مسئولان بلکه همه آحاد جامعه‌اند؛موارد بسیار زیادی مد نظر مردم و شهروندان است اما در به سراغ افراد مختلف جامعه در شهرستان همیشه سرسبز چرام رفتیم تا نظر این عزیزان را جویا بشیم.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
فرماندار و برخی از مدیران شهرستان چرام از وضعیت اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان بازدید کردند.
خطیب جمعه سرفاریاب:
خطیب جمعه سرفاریاب به تدابیر رهبرمعظم انقلاب اشاره و اظهار کرد:تدابیرحکیمانه و مدیریت هوشمندانه حضرت آیت الله خامنه ای نه تنهابرای ملت ایران بلکه برای جهان اسلام ومردم مستضعف کشورهای دیگربشارت دهنده است.
امام جمعه موقت چرام:
خطیب موقت چرام گفت: اما همین جوانان در جهان معادلات را بهم میزنند اما مسئولان باشعار نمی‌شود و نمی‌توانیم،جوانان را دلسرد می کنند.
باغ چشمه بلقیس در استان کهگیلویه و بویراحمد، در دشتی هموار معروف به شهرک قلعه کره شهبازی از توابع بخش چرام و در 9 کیلومتری شرق چرام و یک کیلومتری روستای شهرک در میان تپه ماهورها و کوهها واقع شده است.
در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی چرام:
طی برگزاری نظرسنجی صبح زاگرس مبنی بر بهترین عملکرد شهردار های استان از نظر مردم،شهردار چرام به عنوان منتخب انتخاب شد که گفتگویی با وی خواهیم داشت.
بمناسبت سالروز اسمانی شدن شهدا/
سردار شهید علیزاده یار امام خامنه ای در سال 1337 و در روستاي القچين ديده به جهان گشود و چند ماه پس از ورودش به سپاه، براي سرکوبي غائله ضد انقلاب راهي غرب کشور شد و سرانجام در تاريخ 2فروردین سال1361 در جبهه شوش به درجه شهادت نايل آمد.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
پایگاه اطلاع رسانی چرام طی بازدید میدانی از ورودی های شهر چرام،وضعیت جاده های منتهی به شهر و پاکیزگی این محورها را بررسی می کند.
ویژه؛پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
جیران عروس دیروز که با هزاران امید و آرزو به خانه بخت به روستای آرند آمده بود از روزگار تنهایی اش که بدون فرزند مانده و شوهری که او را تنها گذاشت با آه و افسوس یاد می کرد و می گفت که قسمت نبود بچه دار شوم.
واکنش شدید امام جمعه چرام به یک افتتاحیه همراه با لهو و لعب:
امام جمعه چرام به یک افتتاحیه لهو و لعب در چرام واکنش نشان داد و گفت:پذیرفته نیست مسئول جمهوری اسلامی در آستانه شب شهادت در جلسه مطرب ولهو و لعب بنشیند.
امام جمعه و فرماندار چرام با ارسال پیامی ، فرا رسیدن سال 1397 را تبریک گفتند.
انجا چرام است؛
شهرستان چرام یکی از شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد است که دارای جاذبه‌های گردشگری مختلفی است و هر ساله گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب می کند.
آخرین جزئیات زلزله شب گذشته در چرام/
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چرام گفت: هیچ گونه خسارت مادی و مالی صورت نگرفته و در بخش‌ها و روستاهایی که این زلزله اتفاق افتاد،صدمه و خسارتی مشاهده نشد.
طی نشستی با اصحاب رسانه صورت گرفت:
بخشدار مرکزی چرام طی نشستی با اصحاب رسانه گزارش یکساله خود و زیرمجموعه خودرا جهت افکار عمومی انتشار دادند.
مدیر فنی و حرفه ای چرام:
مدیر فنی و حرفه ای چرام گفت:پروژه فنی و حرفه ای زخمی کهنه برای شهرستان چرام است.
زمین لرزه ای به قدرت4.9ریشتر شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد را به لرزه درآورد
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت:مصدق و کاشانی در آن زمان که استعمار آمده بود و قصد به یغما بردن هویت کشور را داشت، جلوی این اقدام را گرفتند.
در آخرین جلسه شورای اداری چرام در سال96مطرح شد:
فرماندار جدید چرام گفت:مهمترین کارها بررسی مصوبات جلسه قبلی است که مدیران باید از کلی‌گویی خودداری کنند.
برگزار شد/
پاکسازی محیطی تفرجگاه کمپ آلاچیق های چرام با حضور معاون فرماندار و اعضاء شورای سلامت شهرستان چرام برگزار شد.
مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرعامل آبفای روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:این نوید را به مردم عزیز سرفاریاب ونماینده محترم مردم درمجلس وامام جمعه محترم سرفاریاب میدهیم که تاپایان خرداد۹۷ تصفیه خانه آب شرب سالم سرفاریاب رابه بهره برداری برسانیم.