https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرخواهی

آیا "شهرستان چرام" را بعنوان مقصد نوروز خود انتخاب می کنید؟

اخبار چرام

جشن بزرگ سرداران کربلا باحضور پرشور وعظیم مردم ومسئولین شهرستان چرام دربوستان شهدای گمنام برگزارشد.
در چرام /
طی تماسی با مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان در ساعت 22شب گذشته به امدادگران پایگاه جوخانه شهرستان چرام اعلام شد که شخصی همراه گوسفندانش درمنطقه کوه نیر گم شده است.
فرمانده بسیج شهرستان باشت در گفتگو با چرام:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت گفت:با حمایت از اقتصاد درون زا، نقاط آسیب پذیر اقتصادی کاهش می یابد و دشمن قادر به فلج کردن اقتصاد کشور ما نیست.
در اولین جلسه ستاد نماز جمعه چرام در سال ۹۷ مطرح شد:
اولین جلسه ستاد نماز جمعه در سال ۹۷ با حضور امام جمعه و فرماندار چرام و همچنین بخشدار مرکزی و اعضای جدید ستاد برگذار شد.
فرماندارشهرستان چرام از اهدا ۳۰ دستگاه آبگرمکن خورشیدی به مردم مناطق بید انجیر و بیدک بخش سرفاریاب خبر داد.
رئیس دانشگاه پیام نور چرام در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی چرام:
رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان چرام با اشاره به شرایط هر شهرستان برای احداث دانشگاه پیام نور اظهار کرد: یک شهرستان برای این که دانشگاه پیام نور در آن تاسیس شود، مستلزم شرایطی است اما در چرام هیئت موسس به ۸۰ درصد وظایف خود عمل نکردند.
توسط فرمانده و کارکنان بسیج چرام؛
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام به همراه نماینده ولی فقیه،جانشین و دیگر مسئولین در بسیج شهرستان، ضمن حضور در قبور مطهر شهدای شهر چرام و همچنین شهدای گمنام با آرمان های شهیدان والامقام تجدید بیعت کرد.
سردار بوعلی :
سردار بوعلی با اشاره به نیروهای توانمند این شهرستان و با بیان اینکه مورد استفاده قرار می گیرند بیان کرد: تلاش می‌کنیم که نیروهای خوبی جذب ناحیه های مقاومت بسیج شوند و همچنین از نیروهای توانمند شهرستان در حوزه های دیگر استفاده خواهیم کرد.
پایگاه اطلاع رسانی چرام گزارش می دهد:
طی حکمی از سوی سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد،فرمانده جدید نیروی ناحیه مقاومت بسیج چرام معرفی شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام از آغاز اجرای مرحله ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال کودکان زیر 5 سال در این شهرستان خبر داد.
در حضور ریاست سازمان میراث فرهنگی کشور مطرح شد؛
نماینده کهگیلویه بزرگ در جلسه فراكسيون ولایت که با حضور دكتر مونسان رياست ميراث فرهنگي، صنایع دستی وگردشگري كشور برگزار شد ضمن تشکر از زحمات این سازمان، بر توجه ویژه به بافت قدیمی بلادشاپور اشاره کرد و افزود: بافت تاریخی بلادشاپور یکی از آثار ارزشمند کشور است که سازمان میراث فرهنگی باید جهت توسعه و بهسازی این بافت تاریخی تلاش کند.

ویژه ها

در برنامه شبهای کارون؛
شبهای کارون، کاری از صداوسیمای مرکز خوزستان به تهیه کنندگی سید مهدی فاخر تهیه و پخش می شود که خواننده محبوب دهدشتی در آن به خوانندگی پرداخت.
اظهارنظر جالب مردم چرام پیرامون حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی:
حمایت از کالای ایرانی امسال نقل همه محافل نوروزی است و شاید به دلیل آنکه مخاطب شعار امسال، نه فقط مسئولان بلکه همه آحاد جامعه‌اند؛موارد بسیار زیادی مد نظر مردم و شهروندان است اما در به سراغ افراد مختلف جامعه در شهرستان همیشه سرسبز چرام رفتیم تا نظر این عزیزان را جویا بشیم.
حاجی فیروز برای بچه های دهه هشتاد و نود معنا و مفهوم خاصی ندارد و در حال فراموش شدن است.
خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی ناگفته های سال 1396 خود را در چند خط بیان کردند.
زمین لرزه ای به قدرت4.9ریشتر شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد را به لرزه درآورد
مردم کهگیلویه و بویراحمد در وقایع تاریخ نگاری کشور از جمله ملی شدن صنعت نفت مظلوم واقع شدند، به این علت که نقش قابل توجهی را نه فقط در این حادثه بلکه در دیگرحوادث مهم این قرن داشته اند، اما متأسفانه کمتر به نقش اثرگذار آنها درعرصه مسایل سیاسی و اجتماعی ایران پرداخته شده است.
اخیراً تصاویری از مکان عملیات این امدادگران منتشر شده است که عمق زحمت این نجات دهندگان گمنام را به معرض نمایش می گذارد و حال با گذشت نوزده روز از این حادثه هنوز گروههای جهاد با نهایت تلاش به کار خود ادامه می دهند بلکه بتوانند درد فراق این خانواده ها را ذره ای کاهش دهند.