26. تير 1393 - 13:11
عده ای از جوانان و دانشجویان چرام بهترین نمونه شب زنده داری و احیاء شب قدر را در کمک به محرومان و مستضعفان دانسته و با الگوگیری از مولای غریبشان، از سیاهی شب برای رفع محرومیت از منطقه و روستائیان تلاش می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، دیشب اولین شب از لیالی پرفضلیت قدر سپری شد و خاک زمین و هوای این جهان، بهترین لحظات و دقایق بودنش را پشت سر گذاشت.

دیشب شب قدر بود و آسمان به زمین نزدیک شده تا کریمانه دلهای کویری آدمیان را ستاره باران کند.

اگرچه دیشب سراسر مساجد و هیئات مذهبی سراسر جهان اسلام مملو از مسلمانانی بود که آمده بودند تا با خدای خویش به راز ونیاز بنشینند و اشک های و ناله های فراق بلند بود، اما عده ای از جوانان پاک سرشت چرام شب قدر متفاوتی را گذراندند.

دیشب عده ای از جوانان و دانشجویان چرامی بهترین نمونه شب زنده داری و احیاء شب قدر را در کمک به محرومان و مستضعفان دانسته و با الگوگیری از مولای غریبشان، از سیاهی شب برای رفع محرومیت از منطقه و روستائیان تلاش کردند.

در شب قدر آمده بودند تا کنون که درهای آسمان باز شده با شکستن منیّت شان، قدر و منزلت پیدا کنند و صدای سلام و صلوات شان بلندتر از همه به عرش می رسید.

وقتی از انگیزه یشان در مورد کارهایشان می پرسیم تحقق عيني و عملي منويات امام و رهبري در خصوص محروميت زدايي و سازندگي ايران اسلامي و توجه به اقشار مستضعف و ايجاد شور و نشاط و اميد در ميان مردم محروم و روستائيان را بهترین دلیل می دانند و دیدن خنده  بر لب محرومین را بهترین عبادت می دانند.

تصاویر زیر تنها بخشی از تلاشهای این گروه کوچک جهادی در جهت رفع محرومیت زدایی از منطقه است که با احترام به درخواست اعضای گروه به صورت واضح نشان داده نشده اند.

انتهای پیام/چ

دیدگاه‌ها

غیره شیخ مه ده خوب هسی

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس