17. آبان 1393 - 20:44
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
انهدام 33باند و کشف دوتن 625کیلوگرم مواد مخدر در هفت ماهه اخیر
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 51 درصدی و کشف دو تن 625کیلوگرم مواد مخدر در هفت ماهه سال اخیر در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرستان چرام به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، غلام‌عباس غلام‌زاده صبح امروز در ششمین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که با حضور مسئولان استانی در سالن شماره یک استانداری استان برگزار شد،ابراز داشت:از ابتدای سال جاری تاکنون 2 تن و 625 نوع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 51 درصد افزایش داشته است.

 

وی در ادامه با بیان این موضوع که در این رابطه تا کنون یک هزارو 19نفردستگیر شده است ابراز داشت: در راستای مقابله جدی با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، مأموران نیروی انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلا‌ش‌های شبانه‌روزی و انجام تورهای ایست و بازرسی در محور‌های مواصلاتی استان از ابتدای سال جاری تاکنون 33 باند مواد مخدر را متلاشی و یک‌هزار و 19 نفر را در این رابطه دستگیر کرده اند.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان در ادامه با اشاره به اینکه بیشترین مواد مخدر کشف شده در این رابطه از نوع تریاک بوده و خودرو‌های مورد استفاده بیشتر از نوع سواری بوده است،اظهار داشت: در این رابطه تا کنون 128خودروی سواری سبک و سنگین توقیف و به پارکینک نیروی انتظامی انتقال داده شده است.

 

غلامزاده در پایان از رویکرد جدید نیروی انتظامی استان برای مقابله با این پدیده شوم در استان خبر دادو گفت: شناسایی مناطق آلوده و پاکسازی آن‌ها،برخورد با خرده‌فروشان و معتادان، تقویت پست‌های ایست و بازرسی‌های مقطعی و حضور مداوم در سطح محور‌های مواصلاتی استان از جمله راهکارهای جدید نیروهای انتظامی برای مقابله با سوداگران مرگ در آینده خواهد بود.

 

انتهای پیام/ش

 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا