25. آبان 1393 - 22:56
امام جمعه موقت چرام در نطقی تند با مخاطب قرار دادن رسول منتجب نیا قائم ‌مقام حزب اعتماد ملی، گفت: به عنوان یک هم لباسی برای خودتان نه، بلکه برای لباستان تاسف می خورم که تهمت زدن برای هرکسی قبیح است و منک اقبح.
انتقاد شدید الحن امام جمعه موقت چرام به اظهارات منتجب نیا

حجت الاسلام مجتبی فرهمند عصر امروز در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی چرام با اشاره به صحبت های اخیر رسول منتجب نیا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که ائمه معصومین(ع) را اهل مذاکره دانسته و مسئله اسید پاشی را به جوانان انقلابی نسبت داده بود، گفت:  هرچند جواب دادن به اراجیف و اباطیل امثال منتجب نیا که هم تفکرش و هم حزب و رئیس حزبش معلوم الحال هستند جز اطاله کلام و تضییع وقت چیز دیگری نمی تواند باشد اما ذکر چند نکته درباره چرایی این صحبت ها از زبان چنین شخصی خالی از لطف نیست.

 

امام جمعه موقت چرام، افزود : جناب منتجب نیا شما پیامبران و ائمه معصومین(ع) را اهل مذاکره می خوانید تا مذاکرات اخیر را طبق اهداف و امیال خودتان پیش برید ولی انگار حافظه تاریخی جنابتان یاری نمی دهند که شعار حضرت سیدالشهدا(ع)، شعار معروف هیهات منا الذله بوده و این شعار برای همیشه تاریخ و دورانها بوده است نه اینکه در مذاکرات هسته ای به اسم اسلام و لغو تحریم هر ننگ و عاری را بپذیریم.

 

 وی با اشاره به صحبت های منتجب نیا درباره اسیدپاشی اصفهان، گفت: این جناب در بخشی از حرف هایش مسئله اسیدپاشی را به جوانان مومن و انقلابی نسبت می دهد و دقیقا همان راهی را می رود که در فتنه 88 رفته و انتخابات ریاست جمهوری را که با اختلاف 11 میلیونی رای مردم همراه بود را تقلب می خواند و امروز نیز بدون سند و مدرک مسئله اسید پاشی را به جوانان مومن و انقلابی نسبت می دهد.

 

فرهمند تصریح کرد : به عنوان یک هم لباسی برای خودتان نه، بلکه برای لباستان تاسف می خورم که تهمت زدن برای هرکسی قبیح است و منک اقبح .

 

این مسئول در پایان ابراز داشت: با وجود همه تنگ نظری ها و اعوجاج فکری که شما دارید توجهتان را به این مطلب جلب میکنم که اگر رافت و رحمت اسلامی نبود موسس و رئیس حزبتان یعنی همان شیخ فتنه که عاقبت به شر شد سرانجامی جز اعدام و ننگ ابدی نداشت چه بسا که هم کیشان این شیخ بخت برگشته هم اگر تقوای الهی پیشه نکنند به همان عاقبت ننگین گرفتار شوند.

 

انتهای پیام/ج

دیدگاه‌ها

حاج آقا از شما بعیده این همه توهین سید محمد خاتمی محبوب چه گناهی کرده که متهمش می کنید یکم عاقل باشید.
شما خیلی از دنیا عقبید مگه 88یادتون رفته یا خودتون به اون راه زدید.
محمد خاتمی عددی نیست که حاج آقا بخوان حتی در مورد وجود نحثش حرف بزنه خاتمی فقط بوی خیانت میده
حاج آقا واقعا متاسفم چطوری به کسی که جرمش ثابت نشده و اصلا اورا به دادگاه نبرده اند قضاوت می کنید خدایا به حق آل عبا مهدیت را بفرست .
دروود بر حاج آقای انقلابی و ولایتمدار، الحق و الانصاف اگه سه نفر مثل شما تو چروم داشتیم این حال و روزمون نبود
خدایی ما خیلی کوتاه امدیم که هر...جرات میکنه همچین حرفهایی بزنه.حاج آقا بنازمت که جوابشو دادی .نمشد محکمتر میکوبوندیش.!؟♡♡
احسنت حاج آقا..............
درود بر حاج آقای فرهمند که مواضع به حق و همیشه انقلابی داشتید ودارید لعنت خدا بر فتنه و فتنه گر و فتنه گران سال 88 نفرین ابدی تفگر اصلاح طلبی که فتنه گری میکنه سایه رهبری مستدام باد
اینها همگی باطل هستند و باید امثال منتجب نیا و خاتمی ها و کروبی ها و موسوی ها و بالاخص روحانی مردود از صحنه روزگار حدف شوند

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا