1. آذر 1393 - 19:06
رئیس کل بانک مرکزی با تأکید بر اینکه هیچ فشاری در دولت و بین وزرای اقتصادی کابینه برای تزریق نقدینگی به این بانک وارد نمی‌شود، گفت: با آقای آخوندی هیچ مشکلی نداریم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرستان چرام ، ولی‌الله سیف در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره شایعات مربوط به اختلاف نظر وی با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در حوزه تأمین مالی منابع مسکن مهر، اظهار داشت: ما الحمدلله تفاهم کامل در دولت داریم.

وی افزود: چون نمی‌توانیم نسبت به اهداف اصلی مشترک اقتصادی بی‌تفاوت باشیم، همه اعضای اقتصادی دولت به‌خصوص آقای آخوندی هم به این اهداف پایبند هستند.

این عضو کابینه دولت یازدهم همچنین گفت: همیشه جلساتی را برای کارشناسی و پیداکردن راهکارهایی برای حل بهتر مسائل داریم که به‌محض پیدا کردن یک راه مناسب برای اجرای آن اقدام می‌کنیم.

رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به "هیچ فشاری برای تزریق نقدینگی به این بانک وارد نیست؟" گفت: نه، هیچ فشاری دراین‌باره به بانک مرکزی وجود ندارد.

وی در واکنش به اظهارات مصباحی مقدم مبنی بر "به سیف توصیه کرده‌ایم زیر بار فشار تزریق نقدینگی نرود" افزود: ایشان بر مبنای توصیه‌های خودشان، توصیه‌ای به بنده کرده‌اند، ولی ما همچین مشکلی نداریم و با تفاهم کامل سیاست‌های اقتصادی کشور را اجرایی می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام/م

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا