30. فروردين 1394 - 10:00
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام گفت: تحقق و خلوت نشینی اعتکاف بهترین فرصت برای مناجات و انس با خدا است و غنیمت شمردن این فرصت استثایی و بهره بردن از فضای معنوی آن، انسان مومن را در راه یابی به مراحل کمال یاری می‌کند.
تحقق و خلوت نشینی اعتکاف بهترین فرصت برای مناجات و انس با خدا است

حجت‌الاسلام عبدالله نعمتی پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی چرام   با اشاره به فرارسیدن ماه رجب و قرار گرفتن ایام الابیض و اعتکاف در این ماه، اظهار داشت: اعتکاف عبادتی است خالصانه که با توجه و یاد خدای منان انجام می گیرد و مطلوب درگاه احدیت است و مومن از آن بهره می برد.

وی تحقق و خلوت نشینی در اعتکاف را بهترین فرصت برای عبادت و تفکرو مناجات و انس با خدا برشمرد و افزود:غنیمت شمردن این فرصت استثایی و بهره بردن از فضای معنوی اعتکاف، انسان مومن را در راه یابی به مراحل کمال یاری می‌کند.

نعمتی پور در ادامه تفکر و اندیشه کردن در شگفتی های آفریده خدای متعال را عبادتی عظیم دانست که دستیابی به آن جز در گوشه خلوت اعتکاف میسر نیست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی چرام در پایان اثر بخشی هر کاری را رسیدن به مرحله کمال آن دانست و گفت:شایسته است شخص معتکف درایام اعتکاف با اعمال و اذکار خود به اوج معنویت برسد.

انتهای پیام/چ

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا