18. مهر 1394 - 8:43
مدیر آموزش و پرورش شهرستان لنده در پی انتشار خبر "سخنان عجیب مدیر آموزش پرورش لنده در هفته نیروی انتظامی ،وقتی در حضور مدیرکل به نظامی ها توهین شد " واکنش نشان داد.
واکنش مدیر آموزش و پرورش لنده به انتشار یک خبر در صبح زاگرس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ،  سیف الله محمدی نسب مدیر آموزش و پرورش لنده صبح امروز جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال کرد که متن این جوابیه به شرح زیر است:

 

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری صبح زاگرس، سلام علیکم.

در پاسخ به خبر منتشر شده در آن پایگاه خبری با عنوان : (سخنان عجیب مدیر آموزش پرورش لنده در هفته نیروی انتظامی/ وقتی در حضور مدیرکل به نظامی ها توهین شد)لازم است جهت تنویرافکار عمومی و روشنگری هرچه بیشتر اذهان خوانندگان محترم، مطلب ارسالی بنده را در آن پایگاه خبری منتشر نمایید.

متن این مطلب به شرح زیر می باشد:

ایجاد امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی و روحی و روانی در جامعه از مهمترین مسئولیت های نیروی انتظامی است.

فرماندهی کل قوا در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی(6/2/1394)

 

 

با عنایت به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به زعامت حضرت امام خمینی(ره)در تمام عرصه ها، خدمات ویژه ای به ملت فهیم ایران ارائه نمود؛ اعتقاد راسخ دارم که باید هر فرصتی را برای ابراز رضایت از این نظام دینی مردم سالار و همچنین اعلام برائت از رژیم دیکتاتور ستم شاهی غنیمت شمرد.

 

ضمن ارج نهادن به جایگاه خطیر و ارزشمند نیروهای نظامی و انتظامی و پاسداشت خدمات صادقانه و بی شائبه این قشر امنیت آفرین جامعه، که همواره در سایه سار پرچم پرافتخار میهن اسلامی به خدمت رسانی مشغول هستند، بنده به عنوان مدیر آموزش وپرورش شهرستان لنده همواره در موقعیت های گوناگون ارادت خود را به این قشر حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام داشته و می دارم.

 

در تاریخ 15مهرماه 1394در همایش تجلیل از برگزیدگان طرح ملی نور که با حضور مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و اعضای شورای اداری شهرستان لنده برگزار گردید، بنده در مقدمه گزارش با مقایسه ای مختصر و تلویحی تنفر خود را از رفتار نظامیان رژیم شاهنشاهی با مردم شریف کشورمان اعلام نمودم و حٌسن سلوک و رفتار مردم دوستانه نیرو های نظامی و انتظامی را ستودم. متعاقب این گفتار، مقصود خویشتن را با انتخاب سال 94 از جانب فرماندهی کل قوا، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) با عنوان : دولت و ملت، همدلی و همزبانی ، آراسته نمودم.

امیدوارم خداوند بزرگ به تمام بندگان خدوم خود جزای خیر دهد.

 

منبع:صبح زاگرس

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس