10. آبان 1394 - 19:08
بازخوانی حضور حماسی مردم چرام در راهپیمایی 13 آبان
روزی که فریادهای مرگ بر آمریکا و لبیک یا حسین مردم چرام بهم گره خورد / تصاویر
مردم ولایتمدار شهرستان چرام با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان سال 93 که با عاشورای حسینی نیز همزمان شده بود، نشان دادند که برای پاسداری از انقلاب لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.
 روزی که فریادهای مرگ بر آمریکا و لبیک یا حسین مردم چرام بهم گره خورد / تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،  13آبان هر سال، یادآور طنین فریادهای آزادی خواهی و عدالت گستری بت شکن زمان، امام خمینی(ره) علیه سلطه آمریکای جهانخوار و تبعید ایشان است که با عطر خون‌های پاک و مطهر دانش آموزان عزیزی که در مقابل دانشگاه تهران بدست نظامیان رژیم منحوس پهلوی، مظلومانه به شهادت رسیدند، آغشته گردید.

 

مردم ولایتمدار شهرستان چرام که در تمام صحنه های انقلاب اسلامی ایران حضور گسترده و پرشور داشته اند، با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان سال 93 که با عاشورای حسینی نیز همزمان شده بود، با سر دادن شعارهای«هیهات‌من الذله»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و طنین روح‌نواز «لبیک یا حسین» نشان دادند که برای پاسداری از انقلاب لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.

 

در آستانه فرا رسیدن ۱۳ آبان سال 94 به بازخوانی حضور حماسی مردم چرام در راهپیمایی 13 آبان سالهای قبل پرداخته ایم که بخشی از تصاویر این حضور پرشور را در زیر می بینید.

 

انتهای پیام/چ
 

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس