15. آبان 1394 - 14:44
امام جمعه چرام گفت: دشمن تلاش می کند با دنبال ناامید کردن مردم از نظام ملت را از کرده خود که همان انقلاب اسلامی بوده پشیمان کند.
دشمن تلاش می کند مردم را از نظام نا امید و از انقلاب پشیمان کند

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی چرام،حجت الاسلام جعفر طزری در خطبه های این هفته نماز جمعه چرام ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که در برپایی و شکل‌گیری راهپیمایی روز 13 آبان نقش داشتند، اظهار داشت: از همه آحاد مردم شهرستان که با حضور خود در این راهپیمایی باشکوه بار دیگر با آرامان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کرده و به استکبار نشان دادند که خواب برگشت به نظام اسلامی یک خواب بدون تعبیر است، تقدیر و تشکر می‌کنیم.

 

خطیب جمعه چرام با بیان اینکه دشمن با هر ترفندی که بخواهد در جامعه اسلامی ما نفوذ کند، ملت بیدار و هوشیار آن ترفند را بی‌اثر می‌کند، ابراز کرد: جنایات و ظلم و ستم‌هایی که  آمریکا در حق ملت ما و دیگر ملت‌ها روا داشته به مقداری است که نسل‌های آینده هم نتوانند این جنایات را فراموش کنند.

 

وی تبیین کرد: عده‌ای سعی دارند که اینگونه وانمود کنند که دشمنی ما با آمریکا مربوط به گذشته است و ربطی به امروز ندارد، بنابراین صورتی ندارد که این دشمنی‌ها را ادامه بدهیم.

 

امام جمعه چرام ادامه داد: یکی از همین افراد که ماموریت دارد چهره آمریکا را در نزد ملت ما بزک کند می‌گوید تسخیر لانه جاسوسی در مقابل کودتای 28 مرداد، بنابراین دیگر بهانه‌ای برای ادامه دشمنی با آمریکا وجود ندارد و امید است که بتوانیم شاهد بازگشایی سفارت آمریکا در ایران باشیم هرچند ممکن است عمر ما به گشایش سفارت قطع ندهد.

 

طزری تصریح کرد: در پاسخ به اینگونه افراد باید گفت آنقدر هیمنه پوشالی آمریکا و زرق و برق نوکری استکبار چشمان شما را فرا گرفته که این همه جنایت که آمریکا در قبال مردم کشور ما کرده است را نمی‌بینید یا خودتان را به کوری زده‌اید.

 

وی متذکر شد: تحریم‌های ظالمانه را چه کسی و به چه جرمی بر مردم ما تحمیل کرد، جمهوری اسلامی تاکنون در حق کدام یک از کشورهای منطقه ظلم کرده است که اینگونه آنان را از جمهوری اسلامی می‌ترسانید و آنان را با کشور ما دشمن کرده‌اید، انرژی صلح‌آمیز کشور ما که تاکنون زیر نظر آژانس هسته‌ای به کار خود ادامه می‌داد به چه جرمی باید متوقف شود و حال آنکه رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی می‌تواند بدون هیچ مانع و محدودیتی هر مقدار که بخواهد کلاهک هسته‌ای داشته باشد و هیچ‌کس هم حق اعتراض به او را نداشته باشد.

امام جمعه چرام خاطرنشان کرد: دانشمندان هسته‌ای ما به دستور چه کسی به شهادت رسیدند و صدها جنایت دیگر که در حق این ملت بدون هیچ جرم و گناهی صورت گرفته است، آیا این ظلم و ستم‌ها مربوط به گذشته بوده، تهدید نظامی کشور ما به جنگ آیا مربوط به گذشته است، وضع تحریم‌های جدید، بلوکه کردن دارایی‌های کشور ما و سپس برداشتن اموال ما به عنوان غنیمت مربوط به گذشته است؟.

 

طزری با تأکید بر اینکه حقیقت آن است که مشکل ما با آمریکا فقط و فقط به خاطر انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: انقلاب سال 1979 میلادی تمام آرزوها و رؤیاهای آمریکا در جهان را بر باد داد و امروز این انقلاب به سایر کشورهای اسلامی و غیراسلامی نفوذ کرده و موجب برچیده شدن طومار استکبار از جهان و منطقه خاورمیانه شده است.

 

وی، متذکر شد: این امر موجب شده که استکبار با تمام توان برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی به میدان آید، اما با رهبری مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت ایران، این توطئه دشمن نیز نقش بر آب خواهد شد و ان‌شاالله روزی خواهد آمد که دیگر استکباری در عالم به سرکردگی آمریکا وجود نخواهد داشت.

 

خطیب جمعه چرام در پایان با بیان اینکه دشمن تلاش می کند مردم را از نظام نا امید و از انقلاب پشیمان کند، تصریح کرد: روشنگری های مقام معظم رهبری و هوشیاری و تبعیت مردم از ایشان تاکنون باعث خنثی شدن این توطئه شده است و ملت ایران امروز در اوج عزت و سربلندی قرار دارد اماباید بدانیم که دشمن از پای ننشسته و به شیوه‌های نو برای وارد کردن خدشه به نظام روی آورده است.
 

 

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه‌ها

توجه : نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد.

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو