15. بهمن 1394 - 12:10
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام گفت: همواره باید تلاش کنیم تا این روحیه استکبارستیزی که از دستاوردهای پایدار انقلاب اسلامی می باشد را در بین مردم زنده نگه داشته و آنرا تقویت کنیم.
روحیه استکبارستیزی از دستاوردهای پایدار انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، علی اصغر نورایی نسب صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان چرام با اشاره به دهه فجر انقلاب اسلامی،اظهار داشت: حضرت امام بناینگذار انقلابی شدند که در عین واحد تمامی معادلات جهانی و محاسبات شرق و غرب را به هم ریخت.

 

فرمانده نیروی مقاومت بسیج چرام، افزود: این انقلاب آمریکایی که به عنوان یک ژاندارم در منطقه حکومت و حکفرمایی می کرد را خوار و ذلیل کرد و خودشان اعلام کردند که ذلت ما از روی شروع شد که ما نتوانستیم انقلاب اسلامی را پیش بینی کنیم.

 

وی با بیان اینکه آمریکایی ها از همان اوایل انقلاب همواره دشمنی خود را با ملت ایران شروع کردند، خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی شکوهمند اسلامی هر روز بر دشمنی آنها افزوده می شود .

 

نورایی نسب ادامه داد: همین دشمنی آمریکا و عناد ورزیدن با انقلاب اسلامی باعث شد که خباثت چهره آمریکا برای مردم کشور ما نمایان تر شود و لذا می بینیم که همواره مردم ما در تمامی راهپیمایی ها شعار" مرگ بر آمریکا " را به عنوان اصلی ترین و ماندگارترین شعار خود قرار می دهند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام، تصریح کرد: همواره باید تلاش کنیم تا این روحیه استکبارستیزی که از دستاوردهای پایدار انقلاب اسلامی می باشد را در بین مردم زنده نگه داشته و آنرا تقویت کنیم.

 

این مسئول غفلت از روحیه استکبارستیزی را سبب بیشتر شدن شیطنت شیطان بزرگ دانست و گفت: غفلت از این روحیه و تلاش عده ای خودفروخته برای بزک کردن چهره شیطان بزرگ ممکن است سبب شود که ما نتوانیم از روی این دستکش مخملی و لطیف چهره پوشانده آهنین آنها را تشخیص دهیم.

 

نورایی تاکید کرد: بنابراین باید همواره در ذهن مان باشد که این روحیه استکبارستیزی را به عنوان یکی از دستاوردهای پایدار انقلاب اسلامی در بین مردم حفظ کنیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام در پایان با قرائت فرازهای از نامه امام علی(ع) به مالک، خواستار توجه مدیران به این منشور حکومتی مولا علی(ع) و مقایسه این بیانات با نحوه رفتار و برخورد مدیریتی انها شد.

 

انتهای پیام/ح

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس