11. فروردين 1395 - 23:41
امام جمعه موقت چرام گفت:بانوان با بهره گیری از بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین نقش را برای مقابله با انواع تهاجم فرهنگی دشمنان می توانند ایفا کنند و فرهنگ دینی و فاطمی خود را حفظ کنند.
حضرت فاطمه(س) بهترین الگوی مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، حجت الاسلام مجتبی فرهمند عصر امروز در مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت روز زن با اشاره به سوره کوثر، اظهار کرد: خداوند عزوجل با تولد فاطمه(س) به پیامبر خیر کثیر عنایت کرد و در دوران جاهلیت که زنان و دختران نزد اعراب از احترامی برخوردار نبودند و دختران تازه متولد شده را زنده به گور می کردند پیامبر با گرامی داشتن فاطمه(س) به زن شخصیت داد.

 

امام جمعه موقت چرام با بیان اینکه بهترین الگو برای زنان امت اسلامی در مسائل مختلف همسرداری، تربیت فرزند، اقتصاد خانواده و عبادت حضرت فاطمه(س) می باشد، افزود: امیر المومنین علی(ع) درباره خصوصیات همسر گرامی خود فرمودند " نعم العون علی طاعه الله " ؛ فاطمه بهترین یاور در راه بندگی خدا برای من است.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز جامعه به رشد و تکامل رسیده همه را مدیون دامان زنان و مادران فاطمی است.

 

 حجت الاسلام فرهمند، گفت: شخصیت زهرای اطهر، در ابعاد سیاسی و اجتماعی و جهادی ، شخصیت ممتاز و برجسته ای است به طوری که همه زنان مبارز و انقلابی و برجسته و سیاسی عالم می توانند از زندگی کوتاه و پرمغز او درس بگیرند.

 

این مسئول در پایان با اشاره به تبلیغات گسترده شبکه های ماهواره ای علیه نظام جمهوری اسلامی ابراز کرد: بانوان با بهره گیری از بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین نقش را برای مقابله با انواع تهاجم فرهنگی دشمنان می توانند ایفا کنند و فرهنگ دینی و فاطمی خود را حفظ کنند.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا