1. خرداد 1395 - 21:18
نماینده منتخب شهرستانهای چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی جلساتی که با مسئولین صنعت و معدن و تجارت استان داشتیم مقرر شده است که پیمانکار قبلی خلع ید شود و کار به سازمان اقتصادی کوثر واگذار شود زیرا آنها برخلاف حرف ها و مصاحبه های صورت گرفته عاشق کار بر روی معدن فسفات چرام هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، عدل هاشمی پور ظهر امروز در همایش توسعه پایدار شهرستان چرام با تشکر از دست اندرکاران این همایش، اظهار داشت: مردم بعد از برگزاری چنین همایش هایی انتظار کار دارند و می خواهند ببینند چه تغیراتی پس از برگزاری این نشست ها حاصل می شود بنابراین باید این همایش ها خروجی مثبت داشته باشد.

نماینده منتخب مردم شهرستانهای چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شعار سال، افزود: اقتصاد مقاومتی با حرف و شعار پیش نمی رود و مردم نیز امروز به جای حرف علمی قشنگ، عمل می خواهند.

وی با بیان اینکه باید هرچه سریعتر تکلیف معدن فسفات چرام مشخص شود، خاطرنشان کرد: این پذیرفته نیست که هر روزی یکی از مسئولین مصاحبه کند و به بهانه های ناچیز بودن عیار پایین این معدن کار را رها کند.

 

هاشمی پور گفت: طی جلساتی که با مسئولین صنعت و معدن و تجارت استان داشتیم مقرر شده است که پیمانکار قبلی خلع ید شود و کار به سازمان اقتصادی کوثر واگذار شود زیرا آنها برخلاف حرف ها و مصاحبه های صورت گرفته عاشق کار بر روی معدن فسفات چرام هستند.

وی با بیان اینکه به جناح‌های سیاسی مختلف کشور احترام می گذارم، ابراز داشت : برای ساختن چرام و کهگیلویه بزرگ باید دست در دست همدیگر گذاشته و جناح های چپ و راست را کنار بگذاریم و فقط با روحیه انقلابی رفتار و عمل نماییم.

نماینده منتخب مردم شهرستانهای چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: من حاشیه دار نیستم و هیچ جناحی نمی‌تواند برای من حاشیه درست کند و به عنوان سرباز انقلاب از همه افراد حقوقی و غیرحقوقی می خواهم کمکم کنند تا وظیفه ی خود را به نحو احسن انجام دهم.

هاشمی پور با بیان اینکه تاکنون دو بار وضعیت مردم مناطق طسوج و چاسخار را از نزدیک بررسی کرده ام، گفت: از دیدن وضعیت مردم این منطقه و شرایط موجود حقیقتا خجالت زده شدم.

وی، تصریح کرد: این همه آزاد راه و و اتوبان در کشور ساخته می شود اما ۳۶ کیلومتر از جاده پاتاوه هنوز مانده است و می گویند اعتبار نیست؛آیا پول فقط برای ما نیست مدبران باید بجوشند و تلاش کنند تا اعتبار بیاورند.

منتخب مردم کهگیلویه بزرگ با اشاره به وضعیت ساخت جاده سادات_ یاسوج، گفت: این جاده شرایط فنی و ایمنی در آن بکار نرفته و استاندارد نیست.

هاشمی پور در پایان با اشاره به تعدد نامه های مردمی، گفت: تاکنون ۴۴ هزار نامه ظرف ۶ ماه گذشته در تهران ثبت نمودم که ۱۶ هزار تا مشکل معیشتی و بقیه بیکاری و درخواست شغل بوده است.

انتهای پیام/ج

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی