5. خرداد 1395 - 12:47
آیت‌الله مرتضی مقتدایی درباره جوسازی رسانه‌های بیگانه علیه آیت‌الله جنتی گفت: آنها دشمن هستند و دشمن طبیعتاً بهانه‌ای پیدا می‌کند تا دست به تخریب و توهین بزند و این طبیعتی است که دشمن دارد و مومنین و ملت ایران نباید به این سم‌پاشی‌ها توجه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام به نقل از جام نیـوز، آیت‌الله مرتضی مقتدایی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیام انتخاب آیت‌الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: انتخاب ایشان به عنوان ریاست مجلس خبرگان انتخاب بسیار خوبی بود و اعضا از بین افرادی که کاندیدا بوده و زمینه برای کاندیداتوری آنها وجود داشت، بهترین گزینه را انتخاب کردند.

 

آیت‌الله مقتدایی ادامه داد: آیت‌الله جنتی با سوابقی که دارد از جمله سوابق حوزوی و انقلابی از اول انقلاب مسئولیت‌های فراوانی داشتند و امیدواریم بتوانند این کاروان عظیم خبرگان رهبری را به یک مسیر انقلابی و صحیح رسانده و راهنمایی کنند.

 

این عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: انشاءالله مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم در خط و حمایت رهبری با ریاست آیت‌الله جنتی به کار خود ادامه دهد.

 

وی درباره جوسازی رسانه‌های بیگانه علیه آیت‌الله جنتی اظهار داشت: آنها دشمن هستند و دشمن طبیعتاً بهانه‌ای پیدا می‌کند تا دست به تخریب و توهین بزند و این طبیعتی است که دشمن دارد و مومنین و ملت ایران نباید به این سم‌پاشی‌ها توجه کنند.

 

انتهای پیام/و

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا