6. خرداد 1395 - 2:06
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مشکل مردم طسوج اقتصادی نیست، گفت: اگر دولت زیرساخت‌ها را انجام دهد، مشکلات اقتصادی آنان رفع خواهد شد چرا که اهل کار کردن هستند.
مشکلات اقتصادی مردم طسوج با ساماندهی جاده این منطقه رفع خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام به نقل از فارس، سید موسی خادمی امشب در نشست با معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه مشکل مردم طسوج اقتصادی نیست، اظهار کرد: اگر دولت زیرساخت‌ها را انجام دهد، مشکلات اقتصادی آنان رفع خواهد شد چرا که اهل کار کردن هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این مطلب که منطقه طسوج، منطقه پر استعدادی است، عنوان داشت: بحث ساماندهی جاده طسوج از دغدغه‌های بسیار مهم مردم منطقه است که انتظار داریم مورد عنایت حضرتعالی قرار گیرد.

وی با ابراز خرسندی از اینکه بخش زیادی از مشکل برق منطقه طسوج رفع شده است، ابراز کرد: عدم آنتن‌دهی موبایل در این منطقه نیز از مشکلاتی است که باید مورد توجه و در اولویت قرار گیرد.

این مسؤول در ادامه با اشاره به بحث کشاورزی در منطقه طسوج، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در راه‌اندازی طرح پرورش ماهی و کانال کشاورزی نیز از خواسته‌های مردم منطقه است که امیدواریم به یک جمع‌بندی در این خصوص برسیم.

در ادامه شیرمحمد راستا نیز با بیان اینکه جاده طسوج 22 کیلومتر بوده که 6 کیلومتر آن آماده آسفالت است، خاطرنشان کرد: سال گذشته 650 میلیون از محل ماده 180 اعتبار جهت این جاده گذاشتند که متاسفانه تخصیص داده نشد.

معاون ساخت و توسعه راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، ابراز کرد: اگر مشکلات آب، برق و راه اولویت‌بندی شود و چون راه نیاز و زیرساخت منطقه هست اولویت بر جاده باشد چرا که با رفع مشکلات راه، مابقی مشکلات هم می‌توان رفع کرد.

انتهای پیام

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو