10. خرداد 1395 - 19:46
مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با حضور بیش از 120 شرکت کننده در جوار امامزاده امیرولی(ع) چرام برگزار شد.
مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم در امامزاده امیرولی(ع) چرام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، عبدالرسول پوربهشت با اعلام این خبر، افزود: مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم طی روزهای هفتم و هشتم خرداد به طور هماهنگ با حضور شرکت کنندگانی از سه شهرستان چرام، گچساران و باشت در جوار امامزاده امیرولی شهرستان چرام برگزار شد.

 

رئیس اداره اوقاف شهرستان چرام با بیان اینکه این مسابقات با حضور بیش از 120 شرکت کننده برگزار شد، گفت: این مسابقات در یازده رشته برگزار شد که هر شرکت کننده تنها می­توانست در یکی از رشته های حفظ، قرائت یا ترتیل قرآن کریم شرکت نماید.

 

وی خاطرنشان کرد: سه نفر برتر هر رشته به مسابقات مرحله استانی که اواخر تیرماه 95 در یکی از شهرستانهای استان برگزار خواهد شد راه می یابند.

 

پور بهشت در پایان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب، هدف از برگزاری این مسابقات را نزدیکــی معرفــتی و نزدیکــی عمــل به دستورات این کتاب آسمانی دانست و گفت: امــروز دنیــای اسلام تشــنه عمــل بــه قــرآن اســت و دشــمنان اسلام ایــن را نمی خواهنــد.

 

انتهای پیام/چ

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی