10. تير 1395 - 16:59
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام،گفت: مردم ما جواب کوبنده ای به دشمنان اسلام و مسلمین خواهند داد و مردم چرام مثل همیشه در صحنه خواهند بود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، حمزه محقق زاده در گفتگو اختصاصی با خبرنگار این پایگاه ضمن قبولی طاعات و عبادتدر ماه مبارک رمضان و شب های لیالی قدر و بیان کرد که مردم شهرستان چرام حضور پررنگ خود را نشان خواهند داد.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام گفت: همانگونه که می دانید روز قدس میراث ماندگار حضرت امام(ره) می باشد که در سال 58 آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان را بعنوان روز جهانی قدس نامگذاری نمودند.

 

محقق زاده افزود: در همان زمان این نامگذاری مورد استقبال تقریبا همه ی کشورهای اسلامی قرار گرفت. بجز کشورهای اسلامی حتی بعضی از کشورهای آزادی خواه دنیا نظرو راهبرد امام (ره) را همراهی کرده اند.

 

این مسئول با اشاره به فلسفه نامگذاری این روز بزرگ،اظهار داشت:آن چیزی که مشخص است این بوده که ما در حال حاضر در تمام نقاط از دنیا و جهان هر گونه اتفاق و خللی در نظم عمومی جامعه یا به عبارتی دیگر اگر جنگی رخ می دهد و یا اگر شهری بمباران می شود و خونی ریخته می شود، یک طرف آن صهیونسیم یا به عبارتی دیگر، اسرائیل جنایتکار می باشد.

 

وی اضافه کرد:این مبحث مورد توجه مسلمین و آزادی خواهان تمام جهان می باشد، لذا بر ماست که دعوت امام (ره) و امام حاضر ما مقام عظمای ولایت و مرجعیت حضرت امام خامنه ای عزیز، با آن تدابیر حکیمانه ای که دارا هستند ، دستورات و اعمال نظرات حکیمانه ای که در سطح تمام دنیا مورد استقبال همه ی مسلمانان جهان علی الخصوص شیعیان است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام اضافه کرد: ما باید این لبیک را پاس بداریم و این دعوت را پذیرفته و لبیک بگوییم. ما با حضور خود در خیابان ها و با ندای ((مرگ بر آمریکا)) و ((مرگ بر اسرائیل))  که نماد ظلم و سلطه در سطح دنیا هستند،حمایت خود را نشان دهیم.

 

 

و در آخر تصریح کرد: مردم کشور ما و علی الخصوص مردم شهرستان چرام مثل همیشه و با حضور پررنگ خود در صحنه ها و روز جهانی قدس با شعارهای کوبنده ی خودشان همگام و همراه با سایر نقاط استان و کشور عزیزمان نشان خواهند داد که هنوز برسر آرمان های متعالی که با امام بسته اند و پیوند بیعتی که با حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) دارند ، جواب کوبنده ای به دشمنان اسلام و مسلمین خواهند داد  .

 

گفتنی است که راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان چرام ،جمعه 11تیرماه 95 در محل میدان اصلی این شهرستان و راس ساعت 10صبح برگزار می گردد.

 

 

انتهای پیام/ق

 

 

 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا