24. تير 1395 - 10:38
معاون سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:
آثار شهدای استان کهگیلویه وبویراحمد جمع‌آوری می‌شود
معاون اجرایی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: برای برگزاری کنگره ملی سرداران وشهدای استان نیازمند روحیه جهادی تمام مسولان استانی و شهرستانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ، سرهنگ پاسدار احمد آسوده ظهر امروز در جلسه شورای اداری گچساران که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استان و فرمانداران شهرستان‌های گچساران و باشت در سالن فرمانداری برگزار شد با اشاره به برگزاری کنگره یک هزار و 800 شهید استان در مهرماه امسال، اظهار داشت: برگزاری مطلوب این کنگره ملی مستلزم حمایت و همکاری تمامی نهادها، ارگان‌ها و مسئولان و مدیران استانی و کشوری است.

 

وی با تاکید بر این که با تمام توان و استفاده از ظرفیت نیروهای مجرب، آثار شهدای استان کهگیاویه وبویراحمد جمع آوری و مستندسازی می‌شود،گفت: در ورودی همه شهرهای استان تمثال شهدای استان هم زمان با برگزاری این کنگره نصب خواهد شد.

 

معاون اجرایی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: به طور قطع با برگزاری خوب سرداران و شهدای کهگیلویه و بویراحمد و دیدار با رهبر معظم انقلاب و استفاده از رهنمودهای ایشان، می‌توان استان را به نحو مطلوب در سطح ملی معرفی کرد.

 

آسوده با بیان اینکه برای برگزاری هر چه بهتر این کنگره 21  کمیته مختلف زیر نظر شورای سیاست گذاری تشکیل شده است، تصریح کرد : اولویت اصلی سپاه فتح استان در سال جدید برگزاری باشکوه کنگره شهدا استان است.

 

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی