7. مرداد 1395 - 13:08
جوان یاسوجی به دلیل اختلاف خانوادگی همسر خود را به قتل رساند و پس از آن نیز به طرز فجیعی خودکشی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، در این حادثه که صبح امروز در روستای گنجه ای بزرگ شهر یاسوج اتفاق افتاد جوان 30 ساله ای به دلیل اختلافات خانوادگی، همسر 25 ساله خود را با شلیک گلوله به قتل رساند.

جوان 30 ساله پس از آن که همسر خود را به قتل می رساند در نزدیکی منطقه تفریحی تنگ گنجه ای خود را از بالای کوه به پایین پرت می کند که این امر موجب مرگ وی می شود.

 

 

براساس این گزارش این زوج جوان به دلیل اختلافات خانوادگی در مرحله طلاق و جدا شدن از یکدیگر بوده اند.

دقایقی قبل جسد این جوان یاسوجی به منظور انجام مراحل قانونی از محل حادثه در منطقه تفریحی تنگ گنجه ای به یاسوج منتقل شد.

 

 

روستای گنجه ای بزرگ در 9 کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اردیبهشت امسال در جمع خبرنگاران گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ خودکشی رتبه چهارم را در کشور دارد و سال ۹۴ نیز خودکشی در این استان ۳۵ درصد افزایش داشته است.

کامروز امینی افزود: نرم کشوری خودکشی در سن‌های زیر ۱۸ سال ۷ .۸ درصد بوده اما در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۴ درصد است و این افراد خودکشی با طناب و سلاح گرم را برای خود انتخاب می کنند.

وی با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۲ درصد با سلاح گرم اقدام به خودکشی می‌کنند، افزود: بویراحمد و دنا بر حسب جمعیت در صدر خودکشی‌ها قرار دارد.

 

امینی ابراز داشت: آمار کنونی خودکشی‌ها در استان نگران کننده است که باید مسوولان برای جلوگیری از این روند تدابیر ویژه‌ای بیندیشند.

 

منبع:صبح زاگرس

انتهای پیام/200

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی