7. شهريور 1395 - 17:31
به همت سربازان گمنام امام زمان (عج )در سپاه فتح:
دستگیری 22 نفر از متخلفین شبکه های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عوامل انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، سرهنگ پاسدار سید صداقت رضایی در گفتگو با خبرگزاری بسیج گفت: در پی رصد فضای مجازی توسط کارشناسان حوزه ضد امنیت اخلاقی افرادی را که اقدام به بارگذاری و انتشار تصاویر مستهجن در فضای تلگرام ،واتس آپ و اینستاگرام می کردند دستگیر شدند.

 

رضایی با بیان اینکه هتک حیثیت و نشر اکاذیب از طریق اینترنت و سایر فضاهای مجازی جرم تلقی می شود گفت : بر اساس بند های الف و ب فهرست مصادیق محتوای مجرمانه این افراد مورد تعقیب قضایی قرار گرفتند.

 

مدیرروابط عمومی و اطلاع رسانی سپاه فتح ابراز کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد و هماهنگی های انجام شده با مراجع قضایی این افراد که در حوزه ضد امنیت اخلاقی  و توهین به عقاید و مقدسات دینی مردم فعالیت می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش بسیج سخنگوی سپاه فتح در خصوص جزئیات این عملیات گفت: در این راستا تعداد 22 نفر از متخلفین شبکه های اجتماعی در سراسر استان دعوت، احضار و یا دستگیر شدند و در نهایت شبکه های اجتماعی مذکور بعد از برخورد با مدیران و کاربران متخلف مسدود گردید.

 

وی در پایان با هشدار به افرادی که با شبکه های اجتماعی ضد امنیت اخلاقی، مذهبی و ...  با هر نوع عنوانی همکاری می‌‌کنند، گفت: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با رصد شبانه‌روزی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در صورت مشاهده فعالیت‌های ضد امنیت اخلاقی، توهین به مقدسات و ... بر اساس قانون با عوامل این نوع فعالیت‌ها برخورد خواهند کرد و از مردم شریف و ولایت مدار استان کهگیلویه و بویراحمد خواست هرگونه اطلاعات پیرامون فعالیت‌های ضد امنیت اخلاقی، و توهین به مقدسات و ... در فضای مجازی را به سازمان اطلاعات سپاه فتح یا اطلاعات نواحی بسیج اطلاع‌رسانی نمایند.

 

انتهای پیام/

منبع:صبح زاگرس

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا