5. آبان 1395 - 20:10
با گذشت چندین سال از آغاز طرح مسکن مهر در چرام بعضی از این مجموعه‌ها ماه‌هاست عملیات ساخت‌اری و زیرسازی معابر و همچنین خیابان های این پروژه متوقف شده است و آنهایی هم که ساخته شده‌اند، از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، با گذشت چندین سال از آغاز طرح مسکن مهر در چرام بعضی از این مجموعه‌ها ماه‌هاست عملیات ساخت‌اری و زیرسازی معابر و همچنین خیابان های این پروژه متوقف شده است و آنهایی هم که ساخته شده‌اند، از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند.

 

بر اساس این گزارش شهردار چرام با اشاره به پروزه مسکن مهر از آغاز تا کنون در کشور و همچنین در چرام بیان کرد:در مناطقی که جمعیتی پایین تر از 25هزارنفر دارند،وظیفه این پروژه برعهده بنیادمسکن و بالاتر از این تعداد وظیفه اداره راه و ترابری خواهد بود.

 

تیموری فربه اعتبارات تخصیص یافته توسط دولت اشاره کرد و اظهار داشت:دلیل عدم خدمات رسانی به مسکن مهر،عدم تخصیص اعتبار دولت به این پروژه است.

 

وی به مسکن مهر چرام اشاره کرد و گفت:مسکن مهر چرام با همکاری مردم این شهرستان و بصورت خودمالکیت بوده و شهرداری چرام نیز با صدور پروانه های ساختمانی همکاری ویژه نموده است.

 

شهردار چرام به خیابان های مسکن مهر این شهرستان اشاره کرد و با بیان اینکه جلسه ای با حضور استاندار در این رابطه  برگزار شد،تصریح کرد: طی جلسه ای در استان که باحضور استاندار محترم و نماینده ی شهرستان های چهارگانه و همچنین باحضور مدیریت بنیاد مسکن برگزار شد،مقرر گردید که بنیاد مسکن اقدام به زیرسازی و آماده سازی خیابان ها و معابر این پروژه کند و شهرداری نیز اقدام به آسفالت نماید.

 

و در آخر نیز افزود:ضمنا در این جلسه مقرر گردید که انشالله برای آسفالت خیابان های مسکن مهر، قیر رایگان دراختیار شهرداری چرام قرار گیرد که این اقدام توسط استاندار و نماینده شهرستان های چهارگانه در حال پیگیری است.

 

انتهای پیام/ه

صادق شیخی

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا