6. آبان 1395 - 14:28
مراسم غباروبی گلزار شهدای شهر چرام به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با حضور مسئولان و شورای اداری شهرستان چرام برگزار و به مقام شامخ شهدای ادای احترام شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، به نقل از  صبح خرد(جمانیوز) ،مراسم غباروبی گلزار شهدای شهر چرام به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با حضور مسئولان و شورای اداری شهرستان چرام برگزار و به مقام شامخ شهدای ادای احترام شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام فرهمند امام جمعه موقت شهر چرام ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد و خاطره شهدای دانش آموز اظهار داشت:خداوند صفت مومنین را به دو گروه از مردم داده است دسته ای از مونان که با خدای خود عهد و پیمان بستند و به شهادت رسیدند و وظیفه خود را در قبال اسلام و خداوند انجام دادند.

 

وی افزود:عده ای از مومنان هم در انتظار شهادت هستند و الان وظیفه ما این است که در انتظار شهادت باشیم اما نه اینکه دست روی دست بگذاریم بلکه می بایست به وصایای شهدا عمل نمائیم و راه آنها را ادامه دهیم.

 

حجت الاسلام فرهمند با اشاره به وصایای شهدا بیان کرد:در همه وصایای شهدا که برداریم و مطالعه کنیم توصیه و سفارش شهدای گرانقدر خطاب به خواهران ،حفظ حجاب و ادامه راه حضرت زینبـ(س) و خطاب به آقایان هم توصیه به اینکه در مسیر ولایت و امام و تا آخرین قطره خون از کشور و این آرمان ها دفاع کنیم.

 

   تصاویر تکمیلی:

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس